share

JAUSMAS, LYG SKLENDŽIATE ORU? NES TAIP IR YRA.

SVEIKI ATVYKĘ Į KOMFORTO ZONĄ.

"Valtra" N ir T serijos traktoriai buvo pripažinti dėl puikaus važiavimo, kuris AIRES pneumatinės priekinės ašies pakabos dėka yra dar geresnis ir nepriklausomai nuo apkrovos bei temperatūros stabilizuoja pavarą.

Panaudokite savo nuolaidos kodą

1. Paspauskite nuorodą žemiau, užpildykite savo informaciją ir paspauskite „siųsti“

2. Kuponą gausite į savo el. pašto dėžutę

3. Kreipkitės į pardavėją, parodykite kodą ir mėgaukitės komforto paketo nauda.

Panaudokite savo nuolaidos kodą

*

Pasiūlymas galioja naujiems N174, T174, T194, T214, T234 ir T254 "Versu", "Direct", "Active" arba "HiTech" traktorių užsakymams. Galioja užsakymams, pateiktiems ne vėliau nei 2019 m. gruodžio 31 d. Tik kampanijoje dalyvaujančiose "Valtra" atstovybėse.

Jauskitės patogiai.

Kai kalbama apie našumą, vairuotojas yra svarbiausia. Suteikite savo komforto zonai papildomą aukštos kokybės odos ar Alcantara medžiagos akcentą.

NIEKAM NEPATINKA GYDYTOJŲ LAUKIAMIEJI.

Geresnis komfortas - geresnė sveikata. Geresnė sveikata - geresnis našumas. Mėgaukitės darbu su traktoriumi, kuris net geriausią pasaulyje darbą padaro dar geresnį. Jei mumis netikite, išbandykite pats - rezervuokite bandomąjį važiavimą.

TECHNOLOGIJA FONE. NAUDOJIMO PAPRASTUMAS PRIEKYJE.

Tai - ne apie technologiją, o apie darbo atlikimą kaip įmanoma paprasčiau ir efektyviau. "Valtra" suteikia jums įrankius, kurių reikia darbui atlikti, nepriklausomai nuo sąlygų. Todėl ir sukūrėme pažangią technologiją, integruotą į mūsų N, T ir S serijos traktorius. Geresnė gyvenimo kokybė tiesiogine prasme. Visos išmaniosios funkcijos gali būti valdomos mūsų unikaliu "SmartTouch" porankiu kelais palietimais ar pabraukimais.

MES MANĖME, KAD JIS GERIAUSIAS. JŪS PASAKĖTE, KAD TAIP IR YRA.

SIMON HENLEY

Žurnalas "Ūkio technika", 2019 balandis

"Tai - neabejotinai komfortiškiausias traktorius, kurį man teko vairuoti. Kabina suprojektuota puikiai. Susidaro įspūdis, kad tie inžinieriai, kurie projektavo kabiną, patys yra ūkininkai. Unlimited programos dėka galite turėti traktorių pagal individualias specifikacijas, o atitikimo ir apdailos standartai yra labai aukšti. Jis labai patogus, gali traukti 20 tonų priekabą visą dieną, turi įmontuotą šaldytuvą ir individualią garso sistemą. Myliu šį traktorių."

"Ūkininkų vadovas", 2016 spalis

"Gero dydžio žingsniai suteikia gerą priėjimą, o kabinos durys - daug vietos net ir kai nuleista keleivio kėdė. Prietaisų skydelis yra aiškus ir patogiai išdėliotas, o valdymo pultas ir porankis yra logiškai suprojektuoti su spalvotais ir gerai sugrupuotais valdikliais."
Skaityti daugiau

Pardavėjo paieška Norite sužinoti daugiau apie T seriją?

Skaityti daugiau

T SERIJA

N SERIJA

Pranešimas apie slapukus

Mes naudojame slapukus, kad patobulintume ir jums pritaikytumėme savo svetaines ir paslaugas. Tarp jų yra ir slapukai iš trečiųjų šalių socialinių tinklų interneto svetainių, kurie gali sekti, kaip jūs naudojate mūsų svetainę. Jeigu jūs tęsiate naršymą nepakeisdami savo nuostatų, mes darome prielaidą, kad jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu mūsų svetainėje. Savo slapukų nuostatas galite bet kuriuo metu pakeisti. Sužinoti daugiau.

Gerai, supratau.