share

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nauja G serija pradeda 5-ąją „Valtra“ traktorių kartą

Visiškai naujų „Valtra“ modelių serija

2020 m. rugpjūčio 28 d.

G serija yra pirmoji 5-osios kartos „Valtra“ traktorių ir tuo pačiu metu visiškai naujų modelių serija, kuri įsiterpia tarp populiariausių A ir N serijų. G serijos traktorius taip pat yra pirmasis 100–145 AG diapazone ir kuris gali pasiūlyti „SmartTouch“ valdiklius ir visas tiksliojo ūkininkavimo galimybes. 

Skaityti daugiau

„Valtra“ traktoriai pasiruošę tiksliajam ūkininkavimui ir automatiniam vairavimui

„Wayline Assistant“ pagerina automatinį valdymą

2020 m. rugpjūčio 28 d.

„Valtra“ G, N, T ir S serijos traktoriai skirti tiksliajam ūkininkavimui. Dėl apdovanojimus pelniusio "SmartTouch" porankio lengva naudoti automatizuotą valdymą ir kitas tiksliojo ūkininkavimo funkcijas. 

Skaityti daugiau

„Valtra“ siekia pasiūlyti geriausią traktoriaus patirtį

Nauja strategija ir nauja išvaizda

2020 m. rugpjūčio 28 d.

„Valtra“ pristato naują viziją, kad savo klientams galėtų pasiūlyti geriausią traktoriaus naudotojų patirtį pramonėje. Naujoji vizija apima bendrą naudotojo patirtį, o ne dėmesį, skirtą vien tik traktoriui.

Skaityti daugiau

"VALTRA" IR "ELISA" PRISTATO NUOTOLINIU BŪDU VALDOMĄ TRAKTORIŲ

Didžiulis žingsnis link autonominio vairavimo

2020/5/20

 „Valtra“ ir „Elisa“ suvienijo jėgas, kad sukurtų naują sprendimą, kuris leidžia traktorių valdyti nuotoliniu būdu 5G tinklu ir 360 laipsnių kamera. Tai yra pirmasis tokio pobūdžio sprendimas pasaulyje.

Skaityti daugiau

„Valtra“ pristato naujus F serijos traktorius, skirtus vynuogynams ir sodams

Keturi modeliai: 75-105 arklio galios

11/10/2019

"Valtra" F serijos traktoriai yra maži, tačiau galingi - jie padės pasirūpinti jūsų brangiausiu derliumi. F serijos traktoriai yra trijų skirtingų matmenų, todėl jie tinkami įvairioms užduotims vynuogynuose, vaisių ūkiuose ir auginant kitas specializuotas kultūras. Pasirinkite traktorių su kabina ar be jos, arba rinkitės siauresnį modelį, kuris pravažiuos siauresnėse erdvėse. Leiskite specialistui rūpintis jūsų vertingiausiu derliumi.

Skaityti daugiau

Atnaujintas "SmartGlass" ekranas

11/10/2019

2019 m. „Agritechnica“ parodoje „Valtra“ atskleidėme galutinį „Heads up“ ekrano (HUD) „SmartGlass“ dizainą.

„Valtra“ „SmartGlass“, esantis traktoriaus priekinio stiklo centre, yra paremtas skaidraus ekrano technologija, įlaminuota tarp dviejų stiklo paviršių. Dėl to sprendimas yra labai tvirtas ir tinkamas reikliausioms žemės ūkio mašinų eksploatavimo sąlygoms. 

Skaityti daugiau

Suomijos ir Norvegijos gynybos pajėgos užsakė „Valtra“ traktorių

06/2019

Suomijos gynybos pajėgos pernai užsakė 77 „Valtra“ N174 „Active“ traktorius ir tiek pat „FMG“ priekabų su kabliu. Be to, sutartyje buvo numatyti frontalinio krautuvo įranga, sniego valytuvai ir greideriai. N serijos traktoriai yra su priekiniais krautuvais, 57 km/val. greičio transmisijomis ir kabinomis su šautuvų stovais. „FMG“ priekabos - su kėlimo sistema, kuri leistų gabenti konteinerius, padėklus ir kitas struktūras.

 

Skaityti daugiau

Saugesnis ir tvaresnis oro uostų aptarnavimas – „Valtra“ ir „Nokian Tyres“ sujungia jėgas projekte dėl savarankiško sniego valymo

5/14/2019

Dulkių siurbliai-robotai ir vejapjovės jau yra realybė, tačiau ar tą pačią idėją galima pritaikyti 7 tonų mašinai, valančiai sniegą nuo nusileidimo tako? Norėdami parodyti, kad galima, „Valtra“ ir „Nokian Tyres“ 2019 m. kovą pradėjo bendradarbiauti su dar trimis Suomijos įmonėmis, bendrai siekdami įrodyti koncepcijos galimybę pačiame šiauriausiame ES oro uoste. Du „Valtra“ T254 Versu traktoriai su Nokian Hakkapeliitta TRI padangomis, kurių kiekvienas traukia 4,5 m pločio šluotą-pūstuvą, savarankiškai nuvalė Suomijos Laplandijoje esančio Ivalo oro uosto pakilimo taką.

Skaityti daugiau

VALTRA A SERIJOS “HITECH 4” MODELIS LAIMĖJO “METŲ MAŠINOS” APDOVANOJIMĄ

2/25/2019

Valtra džiaugiasi “SIMA 2019” parodoje Paryžiuje papildžiusi gautų apdovanojimų ketvirtos kartos mašinoms sąrašą. Naujieji A serijos “HiTech 4” modeliai gavo “Metų mašinos” apdovanojimą traktorių iki 150 ag kategorijoje. 

Red Dot 2018 Design apdovanojimas "Valtra" A4 serijos traktoriams

9.4.2018

Naujausias "Valtra" A4 serijos modelis (75-130 AG) laimėjo "Red Dot 2018 Design" apdovanojimą „Komercinių transporto priemonių“ kategorijoje. Įmonė jau ne pirmą kartą yra apdovanojama garsiausiame ir prestižiškiausiame pasaulinio masto dizaino apdovanojimų konkurse - "Valtra" buvo pripažinta ir 2016 m. bei 2017 m. "Red Dot Design" apdovanojimai tik patvirtina, jog A4 serijos traktorių dizainas yra tikrai aukštos kokybės.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Valtra pereina prie 100 procentų iš atsinaujinančių šaltinių pagamintų degalų naujiems traktoriams

12.3.2018

Aiškūs žingsniai švaresnės ateities link.

Valtra tapo pirmąja traktorių gamykla pasaulyje, kuri pradėjo naudoti Neste MY dyzeliną iš atsinaujinančių šaltinių, kaip pirminius degalus visiems naujiems traktoriams. Dėl to maždaug 700 000 litrų degalų bus kasmet pakeisti degalais iš 100 procentų atsinaujinančių šaltinių.

SUŽINOKITE DAUGIAU

PASAULIO REKORDAS: BEPILOTIS „VALTRA“ TRAKTORIUS VALO SNIEGĄ 73,171 KM/VAL. GREIČIU

„Nokian Tyres“ ir „Valtra“ pasiekė pasaulinį sniego valymo bepiločiu traktoriumi rekordą. Greičio rekordas pasiektas 2018 m. kovo mėn., naudojant bepilotį traktorių „Valtra T254 Versu“ su „Nokian Hakkapeliitta TRI“ padangomis.  Traktorius be vairuotojo viename uždarytame pietų Suomijos kelyje valė sniegą 73,171 km/val. (45,466 mph) greičiu.

SKAITYTI DAUGIAU

More news

News archive

"SMART TOUR"

MES KELIAUJAME PAS JUS

„Valtra Smart Tour“ – tai išsami, visiškai atnaujinta „Valtra“ patirtis ant ratų. Kasmet keliaujame po visą Europą, aplankydami pačias svarbiausias vietas, kuriose turime klientų ir gerbėjų. Šiemet pristatome geriausius sprendimus išmanesniam darbui – tikrą perversmą sukėlusį naująjį porankį „Valtra SmartTouch“ N, T ir S serijos traktoriams, taip pat visą ketvirtąją „Valtra“ traktorių kartą, įskaitant apdovanojimus pelniusius T serijos ir visiškai naujos A serijos traktorius. Kviečiame apsilankyti!

RASKITE RENGINĮ ŠALIA JŪSŲ

ARTIMIAUSI RENGINIAI

EIMA INTERNATIONAL 2018

Bologna, November 7-11, 2018

SIMA, Paris international agribusiness show 2019

Paris, February 24-28, 2018

"VALTRA TEAM"

INTERNETINIS ŽURNALAS KLIENTAMS

Internetiniame žurnale „Valtra Team“ rasite naujausias žinias ir informaciją apie naujus gaminius, klientų atsiliepimus ir daug daugiau.

Jau prieinamas!

SKAITYTI DABAR

SOCIALINIAI TINKLAI

,,FACEBOOK"

Sekite mus ir kas savaitę rasite naujų vaizdo įrašų apie gaminius, klientų pasakojimų, įžvalgų apie produkciją, prisiminimų ketvirtadienius (angl. - Throwback Thursdays) ir dar daugiau.

,,INSTAGRAM"

Sekite mus ir rasite įspūdingų „Valtra“ produkcijos bei „Unlimited Studio“ nuotraukų, klientų pasakojimų, konkursų, tiesioginių transliacijų iš renginių ir daug kitų dalykų!

,,YouTube"

Sekite mus "YouTube" ir rasite naujausius vaizdo įrašus apie gaminius, renginius ir kt.

Pranešimas apie slapukus

Mes naudojame slapukus, kad patobulintume ir jums pritaikytumėme savo svetaines ir paslaugas. Tarp jų yra ir slapukai iš trečiųjų šalių socialinių tinklų interneto svetainių, kurie gali sekti, kaip jūs naudojate mūsų svetainę. Jeigu jūs tęsiate naršymą nepakeisdami savo nuostatų, mes darome prielaidą, kad jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu mūsų svetainėje. Savo slapukų nuostatas galite bet kuriuo metu pakeisti. Sužinoti daugiau.

Gerai, supratau.