share
valtra tractor field

PASIRINKITE TECHNINĘ PRIEŽIŪRĄ PAGAL POREIKIUS SU ,,Valtra Care"

„VALTRA CARE“

extended warranty

GARANTIJOS PRATĘSIMAS

„Valtra Care“ leidžia pasirinkti fiksuotas išlaidas, kai įsigyjate „Valtra“ traktorių arba kai pasibaigia gamyklinė garantija.

„Valtra Care“ leidžia jums lanksčiai numatyti savo investicijos priežiūros sąnaudas, kad galėtumėte geriau valdyti einamąsias išlaidas. Reguliari techninė priežiūra ir išsami priežiūros istorija padeda išlaikyti gerą kainą perparduodant traktorių.

„Valtra Care“ taip pat leidžia sumažinti traktoriaus eksploatacijos laikotarpio išlaidas. Ši paslauga gali apimti gamyklinės garantijos pratęsimą iki penkerių metų arba 6000 valandų.

„Valtra Care“ paketus galima pritaikyti pagal jūsų mokėjimo ir darbo valandų poreikius.

secure your property

APSAUGOKITE SAVO TURTĄ

Paslauga „Valtra Care“ galima su visais „Valtra“ modeliais. Ji galioja, jei traktorius naudojamas pagal paskirtį. Be to, visas periodinės techninės priežiūros paslaugas ir galimą komponentų remontą bei keitimą atlieka įgaliotas „Valtra“ atstovas, kuris naudoja tik originalias „Valtra“ detales ir tinkamai užpildo techninės priežiūros knygelę.

Pranešimas apie slapukus

Mes naudojame slapukus, kad patobulintume ir jums pritaikytumėme savo svetaines ir paslaugas. Tarp jų yra ir slapukai iš trečiųjų šalių socialinių tinklų interneto svetainių, kurie gali sekti, kaip jūs naudojate mūsų svetainę. Jeigu jūs tęsiate naršymą nepakeisdami savo nuostatų, mes darome prielaidą, kad jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu mūsų svetainėje. Savo slapukų nuostatas galite bet kuriuo metu pakeisti. Sužinoti daugiau.

Gerai, supratau.