share
Išmanusis ūkininkavimas

ĮMONĖS INFORMACIJA

MŪSŲ ISTORIJA

APIE "VALTRA"

PATIKIMOS DARBO MAŠINOS

Valtra Inc. kuria, gamina, parduoda ir teikia paslaugas "Valtra" traktoriams.

"Valtra" traktoriai dėl savo šiaurinių šalių šaknų yra pripažinti patogiais naudoti, patikimais ir universaliais. Kiekvienas traktorius yra specialiai suprojektuotas taip, kad atitiktų individualius klientų poreikius, ir pagamintas taip, kad atlaikytų sunkiausias klimato sąlygas ir pasiektų aukščiausią našumą esant sunkiausioms darbo sąlygoms.

kur mes dirbame

"Valtra" yra pirmaujanti gamintoja ir paslaugų teikėja šiaurės šalyse ir vienas iš populiariausių prekės ženklų Lotynų Amerikoje. Mes gaminame traktorius savo moderniausiose gamyklose Suomijoje ir Brazilijoje. 

Daugiau nei 1700 "Valtra" darbuotojų dirba įvairiose gamybos, inžinerijos ir paslaugų srityse visame pasaulyje.

"Valtra" traktoriai yra parduodami daugiau nei 75 šalyse. Norėdami rasti vietinį "Valtra" atstovą, apsilankykite "Platintojo paieška" puslapyje. 

SUOLAHTI, SUOMIJA

"Valtra" gamykla Suomijoje yra Suolahti mieste, centriniame regione. 

Gamyklos kompleksą sudaro surinkimo ir transmisijos gamyklos, inžinerinis centras, "Valtra Unlimited" studija, atsarginių dalių ir aptarnavimo centras ir "Atrium" klientų aptarnavimo centras. "Valtra" administraciniai biurai taip par yra Suolahti gamykloje. 

 

Valtra Oy Ab

Valmetinkatu 2

44200 SUOLAHTI

Tel +358 (0) 20 45 501

valtra.communications@agcocorp.com

MOGI DAS CRUZES, BRAZILIJA

"Valtra" gamykla Brazilijoje yra Mogi das Cruzes mieste, San Paulo valstijoje. Gamyklos kompleksą sudaro surinkimo ir transmisijos gamyklos bei komponentų centras, kuriame taip pat surenkami "AGCO Power" varikliai, naudojami "Valtra" traktoriuose. 

Valtra do Brasil S.A.

R. Cap. Francisco de Almeida, 695 – Vila Bras Cubas

Mogi das Cruzes – SP

08740-300 

Brazilija

Tel. +55 11 4722-2350

kaip mes dirbame

PRINCIPai

„Valtra“ įmonė kuria, gamina ir parduoda aukštos kokybės įrenginius, klientams suteikia pridėtinę vertę siūlydama patvarius, patogius ir individualius sprendimus bei paslaugas. Pagrindinis mūsų darbo principas – nuolatinis produkcijos ir darbo gerinimas, kartu pabrėžiant aplinkosaugos, darbuotojų ir klientų sveikatos bei saugos svarbą. 

mūsų vertybės

Mūsų vertybės yra „Valtra“ veiklos pagrindas. Jomis grindžiami visi mūsų sprendimai, jos nulemia santykius su klientais, tiekėjais, platintojais, patronuojančiąja įmone, bendruomene ir bendradarbiais. Penkios pagrindinės mūsų vertybės – atsakomybė, sąžiningumas, komandos dvasia, skaidrumas ir pagarba.

Atsakomybė

Prisiimame atsakomybę už savo įtakos sritį, lyg viskas vyktų mūsų įmonės viduje. Įsipareigojame tobulėti.

Komandos dvasia

Aktyviai, kaip vieninga komanda, grumiamės su iššūkiais.

Sąžiningumas

Kaip sakome, taip ir darome. Esame pasiryžę visada būti nuoseklūs, sąžiningi ir patikimi. 

Skaidrumas

Pateikiame visą reikiamą informaciją. Bendraujame atvirai ir nuoširdžiai. Vertiname atsiliepimus. 

Pagarba

Vertiname kitus, turinčius savo kultūrinę tapatybę. Gerbiame skirtumus. 

ISTORIJA

NUO 1951 M.

„Valtra“ gamina traktorius nuo 1951 m., bet įmonės istorija siekia dar XIX amžių. Šiandien „Valtra“ traktoriai atstovauja dviejų tradicijų derinį: Suomijos „Valmet“ ir Švedijos „Volvo BM“, kuri yra „Eskilstuna Mekaniska Werkstad“, įkurtos Theofrono Munktello 1832 m., atšaka.

Nuo pirmų dienų „Valmet“ keitėsi ir tobulėjo. Keitėsi ne tik pavadinimas - iš "Valmet" ir "ValtraValmet" į "Valtra", taip pat modernėjo produkcija bei paslaugos.

eKOLOGIŠKAS BŪDAS DIRBTI

ŠIAURIETIŠKA TRADICIJA

laikydamasi Šiaurės šalių tradicijų „Valtra“ skiria daug dėmesio aplinkai ir natūralioms buveinėms. Nuo gamybos įrenginių iki naujų gaminių ypatybių tobulinimo – ypač aktyviai ieškome būdų būti draugiški aplinkai. 

"Valtra" yra vienintelis traktorių gamintojas Šiaurės šalyse

"Valtra" yra pasaulinis "AGCO" prekinis ženklas

"AGCO" įsikūrusi Dulute (Džordžijos valstija, JAV). Tai pasaulinė žemės ūkio sprendimų kūrimo, gamybos ir platinimo lyderė, siūlanti įrangą ir susijusias paslaugas, kurios padeda ūkininkauti našiau. "AGCO" produktai žymimi penkiais pagrindiniais prekių ženklais: „Challenger®“, „Fendt®“, „GSI®“, „Massey Ferguson®“ ir „Valtra®“, taip pat taikomos „Fuse®“ tiksliosios technologijos ir teikiamos ūkio optimizavimo paslaugos.  

Profesionalai iš viso pasaulio renkasi "AGCO" dėl gaminių techninės įvairovės, aukštos kokybės konstrukcijos bei didelio dėmesio klientui.

www.agcocorp.com