share
Unbeatable Valtra tractors for all farming tasks

Traktoriai ūkininkavimui

Nenugalimas traktorius visiems ūkininkavimo darbams

Klausti kainos

Daugiafunkcinė mašina, kuria galite pasikliauti

Ūkininkavimas yra verslas, reikalaujantis kelių užduočių atlikimo vienu metu įgūdžių: turite būti kvalifikuotas traktoriaus vairuotojas, mechanikas, meteorologas, chemikas ir dar daug daugiau, kad būtumėte sėkmingas.

Be to, jums reikia tinkamos daugiafunkcinės mašinos, kad galėtumėte atlikti savo darbą, ir būtent čia mes galime padėti. Siūlome jums neprilygstamus traktorių sprendimus visiems ūkininkavimo darbams, kad jūsų mašina būtų mažiausias jūsų rūpestis.

Kodėl rinktis „Valtra“?

"Valtra" traktoriai yra skirti įvairiems žemės ūkio darbams, pvz., arimui, lėkščiavimui, akėjimui, sodinimui ir dar daug kitų panašių darbų.

Gaukite jums reikalingą galią, neinant į kompromisus dėl komforto ar mobilumo. Mūsų traktoriai yra pagaminti ilgaamžiam naudojimui – netgi iš kartos į kartą.

Esant ilgesniems aptarnavimo laiko intervalams ir mažesniam degalų suvartojimui, bendros nuosavybės sąnaudos yra minimalios - galite sutelkti dėmesį į faktinį darbą.

Susisiekite su savo „Valtra“ atstovu dėl galimų pasirinkimo variantų

Atstovo paieška

Nauda

Galia, bet patogiai

Dirbkite efektyviai ir patogiai su įspūdinga keliamąja galia ir tobula pusiausvyra – „Valtra“ traktoriai turi optimalią ratų bazę ir nepriekaištingą svorio pasiskirstymą

Daugiau darbo laiko laukuose

Padidinkite traktoriaus darbo laiką pridėdami tokias funkcijas kaip apsukamas ventiliatorius, automatinis tepimas ir papildomi priekiniai arba galiniai maitinimo lizdai

Sutaupykite laiko ir pinigų

"Valtra" traktoriai pasižymi įspūdingu mobilumu ankštuose kampuose, turi tik 4,5 m posūkio spindulį - net ir su priekiniu krautuvu ir priekine pakaba.

 

Siųsti užklausą

Sprendimai ūkininkavimui

„Valtra“ padaro darbą

Įmonės ir segmentai

Pranešimas apie slapukus

Mes naudojame slapukus, kad patobulintume ir jums pritaikytumėme savo svetaines ir paslaugas. Tarp jų yra ir slapukai iš trečiųjų šalių socialinių tinklų interneto svetainių, kurie gali sekti, kaip jūs naudojate mūsų svetainę. Jeigu jūs tęsiate naršymą nepakeisdami savo nuostatų, mes darome prielaidą, kad jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu mūsų svetainėje. Savo slapukų nuostatas galite bet kuriuo metu pakeisti. Sužinoti daugiau.

Gerai, supratau.