share

Atraskite traktorių sprendimus visoms įmonėms ir segmentams

Susisiekite

NUO ŪKININKAVIMO IR MIŠKININKYSTĖS IKI AVIACIJOS IR GYNYBOS – JŪSŲ SPRENDIMAS YRA „VALTRA“

Nepriklausomai nuo to, ar dirbate žemės ūkio, miškininkystės, komunalinio ūkio, oro uostų priežiūros, statybos ar kitose pramonės šakose, „Valtra“ atlieka darbą.

Visi mūsų produktai gaminami taip, kad būtų patogūs ir lengvai naudojami kaip jūsų pirmasis pasirinkimas, kartu naudojant naujausias technologijas, kad jūsų darbas kuo ekonomiškesnis ir efektyvesnis.

Žinoma, traktoriai yra žemės ūkio darbų dalis, tačiau jų mobilumas, universalumas ir keleto padargų prijungimo galimybė taip pat yra puikus sprendimas daugeliui kitų įmonių ir segmentų. 

Mes esame iš Suomijos. Mūsų ilgos žiemos ir nenuspėjamos vasaros yra puiki aplinka sukurti traktorių, kuris yra stiprus visur ir visais metų laikais. Skirtinguose verslo segmentuose darbai kiekvieną dieną skiriasi. Taip pat skiriasi ir „Valtra“.

Siųsti užklausą

Pranešimas apie slapukus

Mes naudojame slapukus, kad patobulintume ir jums pritaikytumėme savo svetaines ir paslaugas. Tarp jų yra ir slapukai iš trečiųjų šalių socialinių tinklų interneto svetainių, kurie gali sekti, kaip jūs naudojate mūsų svetainę. Jeigu jūs tęsiate naršymą nepakeisdami savo nuostatų, mes darome prielaidą, kad jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu mūsų svetainėje. Savo slapukų nuostatas galite bet kuriuo metu pakeisti. Sužinoti daugiau.

Gerai, supratau.