share
Išmanusis ūkininkavimas
Valtra tractors for aviation groundcare

Traktoriai oro uostams

Pasirinkite „Valtra“ oro uosto antžeminei priežiūrai

Klausti kainos

Pasirinkite traktorių oro uosto priežiūrai

Dėl oro uosto techninės priežiūros ypatumų reikia tam pritaikytos transporto priemonės. Saugos klausimai, dideli darbo plotai, tolimas tranzitas, didelių kuro talpų poreikis, kelių padargų naudojimas ir darbuotojų komfortas - visa tai įmanoma su "Valtra Unlimited" traktoriumi. 

„Valtra“ siūlo daugybę patikrintų sprendimų tarptautiniams, regioniniams ir vietiniams oro uostams. Nesvarbu, ar tai yra techninės priežiūros darbai vasaros metu, ar kilimo ir tūpimo tako valymo darbai žiemą, „Valtra“ turi galimybes pasiūlyti išsamius sprendimus, kurie palengvina darbą. Bendradarbiaudama su patikimais partneriais, „Valtra Unlimited“ studija jūsų traktorių aprūpina tinkamais padargais.

Kodėl rinktis „Valtra“?

O kas, jei būtų viena mašina, galinti saugiai, patogiai ir greitai patenkinti visus besikeičiančius oro uosto priežiūros poreikius? Traktoriai oro uostuose gali lengvai pakeisti sunkvežimius, nes jie yra universalūs ir tinkami naudoti oro uostų darbams dideliame plote.

Traktoriaus konstrukcija yra optimali matomumo, patogumo, ergonomikos ir darbo kokybės atžvilgiu. Padargų, tinkančių traktoriui, sąrašas yra beveik begalinis, taip pat ir užduočių, kurias gali atlikti „Valtra“, sąrašas.

Susisiekite su savo „Valtra“ atstovu dėl galimų pasirinkimo variantų

Atstovo paieška

Nauda

Ekonomiškumas

Pasirinkus „Valtra“ universalią transporto priemonę, investicijų ir operacijų sąnaudos gali būti sumažintos iki 30 proc.: įrengta ledo šalinimo įranga arba sniegą pučiančios šluojamosios mašinos kainuoja tiek pat, kiek „Valtra“ su ta pačia technine įranga.

Didesnis operatoriaus patogumas

Operatorius naudojasi patogios kabinos privalumais, užtikrinančiais gerą padargo matomumą. Naudodamas tokias funkcijas, kaip automatinis valdymas, operatorius gali sutelkti dėmesį į darbo kokybės užtikrinimą.

Patikimas partneris

„Valtra“ teikia klientų aptarnavimo paslaugas Europoje, yra 935 aptarnavimo ir atsarginių dalių įsigijimo vietos. Esant didelėms gamybos apimtims, mašinos yra patvarios ir jas lengva prižiūrėti. Atsarginių dalių taip pat galima įsigyti ir senesnėms mašinoms.

Draugiškesnis aplinkai

Aviacijos pramonei aplinkosaugos aspektai yra vis svarbesni. „Valtra“ mašinos gali būti eksploatuojamos naudojant atsinaujinantį kurą ir turėti naujausią išmetamųjų teršalų mažinimo įrangą. Mašinos gaminamos naudojant daugiausia vietoje pagamintas sudedamąsias dalis, kad būtų sumažintas transporto poveikis, kalbant apie išmetamus CO2 teršalus. 

Siųsti užklausą

Skaitykite daugiau apie mūsų oro uostų sprendimus

Oro uosto žibintų priežiūra

Oro uosto kilimo ir tūpimo take yra keli šimtai skirtingų žibintų įvairiems tikslams. Žibintus reikia prižiūrėti, ypač žiemą - nuo jų reikia kruopščiai nuvalyti sniegą. Todėl sniego nuvalymo nepakanka, reikalingi specialūs įrankiai su valytuvo ir šlavimo/šepečio deriniais.

Kilimo ir tūpimo tako šoniniai žibintai vidutiniškai yra 43 cm aukščio, todėl reikalingas specialus įrankis, kad būtų galima tinkamai nuvalyti sniegą aplink juos. Šią užduotį galima atlikti su lengva šlavimo mašina ant traktoriaus.

Lengvos šlavimo mašinos yra specialiai skirtos sniego valymui nuo žibintų palei oro uosto kilimo ir tūpimo takus. Įranga gali būti naudojama kaip įprastas sniego valytuvas, norint pašalinti sniegą tarp žibintų juostų, o pagrindinių valytuvo sparnų vidurines dalis patraukus į šoną žibintus abiejose pusėse nuvalytų dvi šlavimo mašinos. Po to sniegas pašalinamas galiniais sparnais tolesniam valymui. Lengvos šlavimo mašinos gali būti naudojamos su vidutinio dydžio traktoriais. Darbą galima atlikti labai tiksliai, greitai ir lengvai, kartu su „Valtra“ automatinio valdymo ir važiavimo atbuline eiga sistemomis.

Klauskite mūsų apie žibintų priežiūrą

Žolės pjovimas atliekamas lengvai

Oro uoste žolė turi būti trumpa ir tvarkinga. Kilimo ir tūpimo tako šonai yra ypač svarbūs dėl to, kad gyvūnai, pvz., paukščiai ir triušiai, linkę sukti lizdus ant aukštesnėje žolėje, o tai gali kelti pavojų saugiam lėktuvų kilimui ir tūpimui.

Net ir mažesniuose oro uostuose gali būti apie 50 ha žolės plotų, o didesniuose oro uostuose yra šimtai hektarų, kuriuos reikia nuolat prižiūrėti– daug kartų per metus.

„Valtra“ traktorius su „Valtra Guide“ ir velkama rotorine šienapjove yra puikus šios derinys šiam darbui. Važiuojant pirmyn ir atgal ilgomis tiesiomis A-B linijomis, be nereikalingo persidengimo tarp važiavimų, darbas tampa lengvas ir veiksmingas. Naudodami „Valtra Guide“ sutaupote laiko, nes persidengimas yra minimalus, o darbo kokybė puiki: Vairuotojas gali daugiau dėmesio skirti padargui ir aplinkai, kad būtų galima stebėti kliūtis iš kabinos, kuri iš esmės yra rinkos lyderė dėl puikaus matomumo ir patogumo.

Paklauskite mūsų apie žolės pjovimą

Aviacijos antžeminės priežiūros sprendimai

„Valtra“ padaro darbą

Įmonės ir segmentai