share
Išmanusis ūkininkavimas

TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Didesnis našumas ir pelningumas naudojantis išmaniojo ūkininkavimo technologijomis

„Valtra“ technologiniai sprendimai sukurti siekiant palengvinti jums gyvenimą. Šokite į traktoriaus kabiną ir paspausdami mygtuką automatizuokite nuobodžias rankines užduotis bei sutaupykite laiko – ir kabinoje, ir po darbo. Išbandykite mūsų technologinius sprendimus ir perimkite visą traktoriaus valdymą į savo rankas. Šias technologijas galima integruoti mūsų N, T ir S serijų traktoriuose.

Norite sužinoti daugiau apie išmanųjį ūkininkavimą?

,,SmartTouch" – PAPRASTESNIS UŽ JŪSŲ IŠMANŲJĮ TELEFONĄ

Naudodamiesi „Valtra SmartTouch“ porankiu perkelkite traktoriaus valdymą į kitą lygį. Valdykite visas išmaniojo ūkininkavimo funkcijas naudodamiesi 9 colių įstrižainės jutikliniu ekranu, išmaniąja universalia pavarų svirtimi ir hidrauline vairasvirte. Su ypač paprasta „SmartTouch“ naudotojo sąsaja lengvas gyvenimas bus pasiekiamas ranka. 

SUŽINOKITE DAUGIAU

IŠBANDYKITE IŠMANŲJĮ ŪKININKAVIMĄ PATYS

Jei galvojate "visa tai skamba gerai, tačiau ar lengva naudotis", leiskite patvirtinti - taip, lengva. Tiesą sakant, geriausia būtų tai išbandyti patiems ir pamatyti, kaip tai yra lengva. Pažadame - būsite nustebinti!

Spustelėkite žemiau, norėdami užsisakyti bandomąjį važiavimą ir sužinoti daugiau apie "Valtra" išmaniojo ūkininkavimo technologijų naudojimą.

 

UŽSISAKYKITE BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄ

Valtra Guide

IŠMANUSIS ŪKININKAVIMAS - PAPRASTA

"Valtra Guide"  yra mūsų automatinio orientavimosi sprendimas, sukurtas remiantis tikrais atsiliepimais. Mes norėjome įsitikinti, kad važiavimo linijų įrašymas ir konfigūravimas yra kaip įmanoma lengvesnis. "Valtra Guide" yra jūsų bendražygis, kai norite dirbti efektyviau ir iš savo laukų gauti daugiau, tačiau mažiau dirbti ir jaudintis dėl nepadengimo, persidengimo ar galulaukių.

"Valtra Guide" naudoja GPS nurodymus jūsų traktoriaus vairavimui. Automatinis vairavimas tiksliai seka važiavimo linijas ir sumažina persidengimus, taip padedant sutaupyti laiko, degalų ir pinigų. Kadangi jums nereikia susikoncentruoti į vairavimą, galite sukaupti dėmesį į savo padargą, dirbti ilgesnes darbo dienas, aprėpti didesnius plotus ir vis tiek būti atsipalaidavusiam.

 

Nauda:

Paprastas naudojimas

Neseniai atnaujintas "Valtra Guide" žemėlapio puslapio pagalba galima išmokti greitai ir paprastai naudotis. Puslapyje galite pasiekti visus nustatymu meniu ir funkcijas. Norint naudoti "Valtra Guide" nereikia perjunginėti vieno ekrano į kitą. Galite rasti važiavimo linijas, koregavimo signalo nustatymus, "Section Control", "Variable Rate Control" ir iš esmės viską, ko jums gali reikėti. Pažiūrėkite video, kad sužinotumėte, kaip lengva naudotis "Valtra Guide"! 

Tikslumas

Naudojami geriausi imtuvai ir korekcijos signalai, todėl „Valtra Guide“ tiksliai išlaiko trajektorijas, išvengia persidengimų ir spragų. Jūs galite naudoti tinkamą kiekį medžiagos toje laiko vietoje, kurioje reikia tam, kad gautumėte geriausią rezultatą.

Našumas

„Valtra Guide“ užtikrina tikslumą net ir sutemus, kai aplinkoje daug dulkių ar tvyro rūkas, dieną ir naktį, nes palydovinė navigacijos sistema tiksliai nustato jūsų vietą lauke. Atlikite darbą greičiau ir lengviau neaukodami tikslumo.

Taupymas

„Valtra Guide“ taupo jūsų laiką, degalus ir pinigus. Didesnis tikslumas sumažina sąnaudas sėkloms, trąšoms ir pesticidams, todėl pasiekiama didesnė investicijų grąža bei mažiau kenkiama gamtai. Atsisiųskite mūsų išmaniojo ūkininkavimo techninę dokumentaciją ir pamatykite galimų santaupų skaičiavimo pavyzdžius.

Parsisiųskite trumpąjį pradžios vadovą

PARSISIŲSTI

Kokios naudos galite gauti iš „Valtra“ išmaniojo ūkininkavimo?

Atsisiųskite techninę dokumentaciją ir pamatykite skaičiavimų, rodančių, kokios naudos išmanusis ūkininkavimas gali duoti įvairių dydžių ir profilių ūkiams, pavyzdžius.

Isobus

Išmanusis valdymas. Paprastas prijungimas.

„Valtra SmartTouch“ ir ISOBUS suteikia galimybę naudoti bet kokį su ISOBUS suderinamą padargą, įsigytą iš bet kokio gamintojo. „SmartTouch“ padeda greitai ir lengvai prijungti padargus bei suteikia didžiulių valdymo galimybių, reikalingų tiksliajam ūkininkavimui. Tai įmanoma dėl ISOBUS standarto (ISO 11783). „SmartTouch“ porankis veikia kaip ISOBUS terminalas. Kai duodate komandą, jūsų padargas gauna ją iš karto. Be to, ISOBUS supaprastina suderinamų padargų diegimą, todėl jums prijungus padargą prie „Valtra“ traktoriaus, visi reikiami įrenginio duomenys iš karto siunčiami į terminalą.

Pranašumai:

Nereikia turėti kelių ekranų

„SmartTouch“ terminalą naudojate kaip ISOBUS terminalą, todėl jums nereikia brangaus atskiro ekrano kiekvienam padargui. Taip sutaupote laiko ir pinigų, o jūsų kabinoje yra pakankamai vietos. Be to, vos jums prijungus padargo ISOBUS jungtį prie galinės traktoriaus pusės, visa informacija nusiunčiama į „SmartTouch“ terminalą – nereikia jokių papildomų kabelių ar laikiklių ir išvengiate streso!

Visada tinkami parametrai

„SmartTouch“ leidžia visapusiškai valdyti su ISOBUS suderinamus padargus, todėl visi užduoties parametrai tinkamai nustatomi pagal tikslias kiekvieno lauko schemas.

AgControl

Automatinis tikslumas. Didesnis derlius.

„AgControl“ tiksliai ir automatiškai valdo jūsų traktorių ir padargus, todėl kiekvienoje lauko dalyje išbarstomas optimalus sėklų ir trąšų kiekis. Tai padeda sumažinti sąnaudas, gauti didesnį derlių ir maksimaliai padidinti pelną.

Pranašumai:

Didelis tikslumas įdedant mažiau pastangų

„AgControl Section“ – tai geriausia sekcijų valdymo sistema rinkoje. Ji automatiškai įjungia ir išjungia eiles ir sijos sekcijas, kad išvengtumėte persidengimų ir tarpų. „AgControl Section“ padeda lengvai planuoti, įrašyti ir atšaukti kiekvieno lauko darbus ir nustatymus. „AgControl Section“ užtikrina didelį tikslumą – net ir naudojant didelius padargus ar esant prastam matomumui. „AgControl Section“ veikia su visais suderinamais ISOBUS padargais, atitinkančiais ISO 11783 standartą ir palaikančiais „Section Control“ funkcijas.

TaskDoc

SUJUNKITE SAVO ŪKIO BIURĄ IR TRAKTORIŲ BELAIDŽIU RYŠIU

„TaskDoc®“ sumažina popierinių dokumentų kiekį. Tiesiog pradėkite dirbti, o visi reikalingi dokumentai bus sukurti automatiškai. Kai baigsite, dokumentai bus automatiškai persiųsti į jūsų ūkio administravimo sistemą (ang. - FMS). Planuokite kintamų normų schemas ūkio biure, o tada perkelkite jas į automatinio valdymo sistemą traktoriuje. „TaskDoc®“ valdoma paprastai ir intuityviai.

Pranašumai:

Saugumas

„TaskDoc“ automatiškai įrašo jūsų užduotis ir belaidžiu ryšiu perkelia informaciją į jūsų FMS. Tai užtikrina, kad jūsų duomenys visada bus saugūs. 

Prieiga

Pasiekti savo duomenis galite bet kada ir bet kur – naudodamiesi FMS savo ūkio raštinėje ir „SmartTouch“ savo transporto priemonėje. Kad ir kur būsite, visada žinosite, ką daryti toliau.

Tikslumas

Automatinis dokumentavimas užtikrina, kad kiekvienam laukui skirti jūsų įrašai visada bus tikslūs ir padės jums laikytis teisės aktų.

Valtra Connect

STEBĖKITE SAVO TRAKTORIŲ

„Valtra Connect“ – tai telemetrijos sprendimas, nuolat registruojantis traktoriaus veiksmus ir judėjimą pagal GPS. Jis gali pateikti buvusius ir realaus laiko duomenis jūsų mobiliajame įrenginyje, todėl pasiekti duomenis galite bet kada ir bet kur. Šie duomenys padeda jums ir jūsų „Valtra“ techninės priežiūros partneriui numatyti priežiūros poreikius ir greičiau reaguoti šalinant smulkias problemas, kad išvengtumėte nebūtinų apsilankymų įgaliotame techninės priežiūros centre.

Be to, „Valtra Connect“ suteikia galimybę valdyti savo traktorių parką, leisdama stebėti jums dirbančių mašinų našumą ir sužinoti, kokie darbai jau atlikti, o kokius dar reikės padaryti. Ji suteikia informacijos, reikalingos siekiant užtikrinti optimalius naudojimo koeficientus, sumažinti sąnaudas rangovams ir padidinti darbinio laiko trukmę.

TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Skaitykite daugiau apie mūsų išmaniojo ūkininkavimo sprendimus.

Užsisakykite bandomąjį važiavimą

Užsisakykite bandomąjį važiavimą