share
Išmanusis ūkininkavimas

Apie „Valtra“

„VALTRA“ YRA VIENINTELĖ TRAKTORIŲ GAMINTOJA ŠIAURĖS EUROPOS REGIONE

TEN, IŠ KUR ESAME, PATYS TIESIAME KELIUS

"Valtra" traktoriai yra žinomi dėl savo patikimumo, universalumo, patvarumo ir šiaurietiškos kilmės. Kiekvienas traktorius sukurtas specialiai pagal konkretaus kliento poreikius ir pagamintas taip, kad atlaikytų atšiauriausias klimato sąlygas, užtikrintų aukščiausio lygio našumą sudėtingiausiomis darbo sąlygomis. 

Šiandien "Valtra“ traktoriai – tai Suomijos „Valmet“ ir Švedijos „Volvo BM“ paveldo junginys. Visų „Valtra“ traktorių pirmtakas užgimė daugiau kaip prieš šimtą metų, tai yra 1913 m., kai „Munktell“ pristatė 30-40 modelį. Įmonės istorija Švedijoje prasidėjo 1832 m., o Suomijoje – 1951 m.

SKAITYTI VISĄ PASAKOJIMĄ

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Tikimės, kad šioje svetainėje radote visą reikalingą informaciją. Jeigu turite kokių nors klausimų, nedelsdami susisiekite su vietiniu "Valtra" atstovu. „Valtra“ viešųjų ryšių komanda atsako į spaudos ir žiniasklaidos klausimus, rengia spaudos konferencijas, organizuoja interviu su „Valtra“ vadovybe.

Taip pat galite susisiekti su mumis tiesiogiai per mūsų kontaktinės informacijos puslapį. 

SUSISIEKITE SU MUMIS

NAUJIENOS IR RENGINIAI

Skaitykite naujausias „Valtra“ žinias ir sužinokite apie artimiausius renginius bei bandomuosius važiavimus.

SUŽINOKITE DAUGIAU

KARJERA ĮMONĖJE „VALTRA“

Ilga ir įspūdinga įmonės „Valtra“ istorija puikiai dera su šiuolaikine technologine patirtimi. Esame tarptautinė įmonė - tai akivaizdu pažvelgus beveik į bet kurį mūsų darbo aspektą. „Valtra“ yra pasaulinės AGCO korporacijos dalis, taigi savo organizacijoje galime pasiūlyti įvairiapuses, patrauklias augimo ir karjeros galimybes.

SKAITYTI DAUGIAU