share

KARJERA

karjera

Arto Riimala

Dizaineris

„GERIAUSIAS DALYKAS MANO DARBE – TAI ŽMONĖS, KURIE PADEDA KURTI ŠIUOS TARPTAUTINIUS APDOVANOJIMUS LAIMINČIUS PRODUKTUS.“

„VALTRA“ KAIP DARBOVIETĖ

Ilga ir įspūdinga įmonės „Valtra“ istorija puikiai dera su šiuolaikine technologine patirtimi. Esame tarptautinė įmonė - tai akivaizdu pažvelgus beveik į bet kurį mūsų darbo aspektą. „Valtra“ yra pasaulinės AGCO korporacijos dalis, taigi savo organizacijoje galime pasiūlyti įvairiapuses, patrauklias augimo ir karjeros galimybes.

Įmonėje „Valtra“ svarbiausia yra noras daryti ir padaryti - degdamas tokiu noru kiekvienas darbuotojas su pasididžiavimu prisiima atsakomybę už savo darbo kokybę. Suolahti (Suomijoje) įmonėje „Valtra“ dirba beveik 800 darbuotojų, kurių veikla labai įvairi, pavyzdžiui: moksliniai tyrimai ir plėtra, pardavimas ir rinkodara, paslaugos po pardavimo, logistika, finansų tvarkymas, kokybės priežiūra, pirkimas, gamyba. Mes, „Valtra“ darbuotojai, labai didžiuojamės išskirtiniu klientų aptarnavimu, aukščiausios kokybės gaminiais ir aistra, su kuria dirbame.

Juha Soutua

aTSARGINIŲ DALIŲ CENTRO VADOVAS

„LENGVA DIRBTI, KAI ŽINAI, KAD PRIREIKUS, KOLEGOS VISADA PADĖS“

LAISVOS VIETOS ĮMONĖSE "VALTRA" IR "AGCO"

Laisvų darbo vietų įmonėje „Valtra“ ir visame pasaulyje veikiančiame koncerne AGCO galite ieškoti adresu https://careers.agcocorp.com/go/Valtra/2578600/.  Tame pačiame puslapyje galite užsiregistruoti, jei norite gauti automatinius pranešimus el. paštu, kai atsilaisvina jums tinkamos darbo vietos.

"VALTRA" žmonės

Juha Soutua

Studijų laikotarpiu įmonėje „Valtra“ dirbau vasarą. Kadangi vasarą man čia taip patiko, baigęs studijas nusprendžiau pabandyti čia įsidarbinti pagal darbo skelbimą. Mane priėmė ir dabar įmonėje „Valtra“ dirbu jau beveik 20 metų. Esu atsarginių dalių centro vadovas. Mano darbas labai įvairus – rūpinuosi tiek personalo reikalais, tiek dalykais, susijusiais su įrangos technine priežiūra ir darbų kokybe. 

Tiesą sakant, mano darbas man labiausiai patinka dėl įvairovės. Ir mano kolegos, ir kiti „Valtra“ darbuotojai, yra tikri profesionalai. Lengva dirbti, kai žinai, kad prireikus, kolegos visada padės ir visi savo darbą puikiai išmano. Sakyčiau, dirbti įmonėje „Valtra“ įdomu dėl labai gero personalo ir dėl to, kad čia dirbama su naujausiomis technologijomis.

Sanna Vaarala

Įmonėje „Valtra“ pradėjau dirbti kaip rinkodaros po pardavimo ir finansų padėjėja, paskui prisijungiau prie „Valtra“ pardavimo komandos. Dabar esu pardavimų plėtros ekspertė, o mano darbas – pardavimo plėtros procesų kūrimas ir įgyvendinimas. Kita svarbi užduotis – kurti pardavimo valdymo priemones ir apskritai padėti pardavimo komandai. Taip pat dalyvauju „Valtra“ skaitmeninimo plėtros programoje.

Kas man labiausiai patinka įmonėje „Valtra“ – tai jos tarptautinis mastas ir darbų įvairovė. Esu įsitraukusi į sparčiai besikeičiantį pardavimo ir jo plėtros pasaulį. Man ypač patinka palaikyti pardavimo komandą ir padėti plėtoti šią paramos veiklą. Mėgstu pažiūrėti į viską iš šono ir rasti naujų būdų daryti įprastus dalykus.

„Valtra“ darbuotojai yra draugiški, laisvai bendraujantys, todėl čia jaučiuosi kaip namie. Kiekviename skyriuje, kuriame buvau, mačiau didelį visų norą dirbti. Įmonėje „Valtra“ niekada nesijaučiau vieniša. 

ARTO RIIMALA

Anksčiau dirbau Helsinkyje mokslinių tyrimų ir plėtros konsultantu ir, be kita ko, padėjau kurti miškininkystės mašinas. Darbas su didelėmis mašinomis man patiko, nes šioje srityje mačiau didelį tolesnės plėtros potencialą. Tada kreipiausi dėl darbo „Valtra“ inžinerijos centre ir mane priėmė.

Iš pradžių dirbau su pramoninio projektavimo užduotimis: koncepcijų kūrimu, 3D modeliavimu ir modelių konstravimu. Šiuo metu daugiausia dėmesio skiriu kabinos ergonomiškumui – fizinių ir skaitmeninių naudotojo sąsajų, naudotojo patirties koncepcijų kūrimui ir tobulinimui.

Mano darbas leidžia dalyvauti produkto kūrimo procese nuo pradžios iki pabaigos ir stebėti, kaip nauji traktoriai kuriami nuo koncepcijos iki galutinio gaminio. Darbe visada turiu mokytis naujų dalykų, todėl mano protas nuolat veikia. Tačiau geriausias dalykas mano darbe – tai žmonės, kurie padeda kurti šiuos tarptautinius apdovanojimus laiminčius produktus.