share

Traktoriai savivaldybėms

Mobilus ir universalus traktorius visoms užduotims atlikti

Klausti kainos

KODĖL VERTA RINKTIS TRAKTORIŲ KOMUNALINIO ŪKIO DARBAMS?

Nuolat besikeičiant komunalinio ūkio darbams, nesvarbu, ar jie būtų kelyje, ar žaidimų aikštelėje, turite būti universalūs, veiksmingi ir protingi. Su „Valtra“ traktoriaus ir padargo deriniu iš mūsų „Unlimited“ studijos gaunate tobulą daugiafunkcinę transporto priemonę.

Kodėl rinktis „Valtra“?

Kam įsigyti penkias mašinas, kai viena "Valtra" gali susitvarkyti su daugybe komunalinio ūkio darbų? Traktoriaus judrumas ir universalu,as tam puikiai pritaikyti. Derinkite "Valtra" traktorių su specializuotais padargais, skirtais kelių priežiūrai, sniego valymui, šienavimui ir kitų komunalinio ūkio užduočių atlikimui - turėsite ištisus metus naudojamą universalią transporto priemonę.

Susisiekite su savo „Valtra“ atstovu dėl galimų pasirinkimo variantų

Atstovo paieška

Nauda

Papildoma sauga

Sauga yra viena svarbiausių savybių savivaldybių darbe. "Valtra Unlimited" studijoje jūsų traktoriui galima pridėti papildomų saugos funkcijų - tokių, kaip signalo spalvos, įspėjamieji žibintai ir alkoblokai.

Papildomas komfortas

Diena iš dienos sėdėti traktoriuje gali būti sunku, tačiau su papildomomis komforto funkcijomis, tokiomis, kaip specialios sėdynės, stereo sistemos, pagal užsakymą pagamintas interjero dizainas, dirbti yra lengviau.

Padidintas matomumas

Papildomos, matomumą gerinančios savybės - tokios, kaip priekinė kamera, optimizuoti galinio vaizdo veidrodžiai, šildomi valytuvai ir šoniniai langai - tai garantuoja puikų matomumą jūsų darbo zonoje.

Siųsti užklausą

Sprendimai komunaliniam ūkiui

„Valtra“ padaro darbą

Įmonės ir segmentai

Pranešimas apie slapukus

Mes naudojame slapukus, kad patobulintume ir jums pritaikytumėme savo svetaines ir paslaugas. Tarp jų yra ir slapukai iš trečiųjų šalių socialinių tinklų interneto svetainių, kurie gali sekti, kaip jūs naudojate mūsų svetainę. Jeigu jūs tęsiate naršymą nepakeisdami savo nuostatų, mes darome prielaidą, kad jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu mūsų svetainėje. Savo slapukų nuostatas galite bet kuriuo metu pakeisti. Sužinoti daugiau.

Gerai, supratau.