share
Išmanusis ūkininkavimas
valtra man working on reman

TOKS GERAS, KAIP NAUJAS

valtra acgo reman

REKONSTRUOTI VARIKLIAI IR TRANSMISIJŲ DALYS

Jei baigiasi jūsų „Valtra“ variklio ar transmisijos eksploatavimo laikotarpis, galite užsisakyti detalių rekonstravimą pačioje gamykloje. Mes išardysime jūsų senąjį variklį arba transmisiją, pakeisime pažeistas ar susidėvėjusias detales naujomis, sukalibruosime komponentus ir pasiūlysime savo darbui gamyklinę garantiją.

REKONSTRUOTOS TRANSMISIJOS

„Valtra“ rekonstruotos pavarų dėžės yra nebrangi ir greita transmisijos remonto alternatyva. Kiekviena pavarų dėžė yra lyg nauja, kvalifikuotai surinkta, patikrinama kokybė ir pritaikomos visos naujovės – viskas už maždaug 60 proc. panašios naujos pavarų dėžės kainos.

Gamykloje sena pavarų dėžė yra išardoma, išplaunama ir patikrinama. Visas sugedusias detales ir guolius pakeičia profesionalūs apmokyti transmisijų specialistai. Nepažeistos geros būklės detalės, jei įmanoma, naudojamos pakartotinai. Tada pavarų dėžė surenkama iš naujo, nudažoma ir išbandoma. Pritaikomi visi galimi patobulinimai. Rekonstruotoms pavarų dėžėms taikoma tokia pati vienerių metų garantija, kaip ir naujoms.

„Valtra“ šiuo metu siūlo apie 120 rūšių rekonstruotų pavarų dėžių, apsukų ir galios keitimo blokų, įskaitant N ir T serijos, 6000 ir 8000 bei A ir 100 serijos.

REKONSTRUOTI VARIKLIAI

Reguliariai ir gerai prižiūrimas traktoriaus variklis gali veikti daugiau nei 15 000 valandų. Kai variklį reikia pakeisti, gamykloje rekonstruotas variklis gali neteršti aplinkos, būti įperkama ir greita alternatyva. Rekonstruoto „AGCO Power“ variklio kaina yra 20–40% mažesnė, nei naujo variklio.

Suomijos „AGCO Power“ gamykloje kasmet rekonstruojama apie 1000 variklių. Seno variklio blokas patikrinamas ir išplaunamas. Alkūninis velenas ir jungiamieji strypai gali būti naudojami pakartotinai, jei gamykloje išlaiko griežtas kokybės patikras. Visos besidėvinčios dalys, pvz., stūmokliai, cilindrų tarpikliai, guoliai, sandarikliai ir dangčiai, yra pakeičiamos. Kiekvienas rekonstruotas variklis yra kaip naujas, su juo atliekami tokie patys bandymai, kaip su nauju varikliu.

„AGCO Power“ siūlo rekonstruotus variklius beveik visiems savo modeliams. Taikoma tokia pati gamyklos garantija, kaip ir naujam varikliui.