share

IŠMANUSIS ŪKININKAVIMAS

DIRBKITE IŠMANIAI. DAUGIAU LAIKO SKIRKITE SAU.

Su "Valtra" išmaniuoju ūkininkavimu jūsų darbas bus tikslesnis, produktyvesnis ir pelningesnis įdedant mažiau pastangų. Galėsite padaryti daugiau per trumpesnį laiką, todėl turėsite daugiau laiko pomėgiams.

 

SPRENDIMAI

„Valtra“ išmanusis ūkininkavimas yra technologijų - „Valtra Guide“, ISOBUS, „Section Control“, „Variable Rate Control“ ir „TaskoDoc“, kurios sklandžiai veikia kartu, rinkinys. Pagrindinis mūsų technologijų sprendimų kūrimo principas yra naudojimo paprastumas. Visas išmaniąsias funkcijas galima valdyti iš mūsų unikalaus „SmartTouch“ porankio tik dviem palietimais arba pabraukimais. Geresnė gyvenimo kokybė tiesiogine prasme yra jūsų pirštų galiukuose.

Galimi sprendimai

PRISIJUNKITE PRIE IŠMANIOSIOS PUSĖS

Praleiskite dieną kaip išmanus ūkininkas. Užsisakykite bandomąjį važiavimą ir gaukite išskirtinę dovaną. Pamatysite skirtumą.

Kampanija galioja iki 2020 m. birželio 30 d.

Užsisakykite bandomąjį važiavimą

KOKIA JUMS IŠ TO NAUDA?

Parsisiųskite informacinį gidą, kad pamatytumėte pavyzdinius skaičiavimus, kaip pažangus ūkininkavimas gali būti naudingas visų formų ir dydžių veiklai.

Parsisiųsti

TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

VALTRA TINKLARAŠTIS

Siųsti užklausą

Užsisakykite bandomąjį važiavimą

Užsisakykite bandomąjį važiavimą

Kreipkitės į vietinį atstovą

ATSTOVŲ PAIEŠKA

Pranešimas apie slapukus

Mes naudojame slapukus, kad patobulintume ir jums pritaikytumėme savo svetaines ir paslaugas. Tarp jų yra ir slapukai iš trečiųjų šalių socialinių tinklų interneto svetainių, kurie gali sekti, kaip jūs naudojate mūsų svetainę. Jeigu jūs tęsiate naršymą nepakeisdami savo nuostatų, mes darome prielaidą, kad jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu mūsų svetainėje. Savo slapukų nuostatas galite bet kuriuo metu pakeisti. Sužinoti daugiau.

Gerai, supratau.