share

DIRBKITE IŠMANIAI. DAUGIAU LAIKO SKIRKITE SAU.

Pasinaudokite išmaniojo ūkininkavimo galimybėmis.

Jei dirbate daug valandų, mažiau laiko galite skirti asmeniniam gyvenimui. O jei pasakysime, kad galima plėsti verslą praleidžiant mažiau laiko kabinoje ir turint daugiau laiko pomėgiams? „Valtra“ išmaniojo ūkininkavimo technologijos suteikia galimybę taupyti laiką ir pinigus, kartu tobulinant dokumentavimo procesų efektyvumą, todėl gaunate didesnę savo investicijų grąžą – viso to pasiekiate saugodami aplinką.

Pasinaudodami išmaniojo ūkininkavimo galimybėmis galite padidinti derlių ir kartu sumažinti sąnaudas, riziką bei prastovų trukmę. O svarbiausia tai, kad sutaupysite laiko ir daugiau jo galėsite skirti sau.

Integruotas išmanusis ūkininkavimas.

„Valtra“ suteikia jums įrankių, reikalingų darbui atlikti bet kokiomis sąlygomis. Tam ir sukūrėme išmaniąją technologiją, integruotą mūsų N, T ir S serijų traktoriuose. Geresnė gyvenimo kokybė pasiekiama ranka – tiesiogine šių žodžių prasme. Visas išmaniąsias funkcijas galima valdyti naudojantis unikaliu „SmartTouch“ porankiu, jos pasiekiamos vos dukart bakstelėjus ar brūkštelėjus.

Kas yra „Valtra“ išmanusis ūkininkavimas?

„Valtra“ išmanusis ūkininkavimas – tai technologijų, kurios sklandžiai veikia kartu – „Valtra Guide“, ISOBUS, „Section Control“ ir „Taskdoc“ – rinkinys. Visos jos valdomos naudojantis „SmartTouch“ terminalu – unikaliu mūsų sprendimu, perkeliančiu jūsų traktorių į aukštesnį lygį. „SmartTouch“ sukurtas taip, kad juo naudotis būtų paprasčiau nei išmaniuoju telefonu. Šį paketą tobulai papildo „Valtra Connect“ telemetrija jūsų stacionariame kompiuteryje arba išmaniajame telefone.

Kokios naudos galite gauti iš „Valtra“ išmaniojo ūkininkavimo?

Mes ne tik kalbame, bet ir darome. Atsisiųskite techninę dokumentaciją ir pamatykite skaičiavimų, rodančių, kokios naudos išmanusis ūkininkavimas gali duoti įvairių dydžių ir profilių ūkiams, pavyzdžius.

Privatumo politika

Jūsų teisės

Savo sutikimą jūs galite visiškai ar iš dalies atšaukti bet kuriuo metu, "AGCO" nenurodydami jokios priežasties. Jūs turite teisę prieiti prie duomenų, juos ištaisyti ar ištrinti, raštu pateikdami pareiškimą "AGCO International GmbH", Data Privacy, Victor von Bruns-Strasse 17, 8212 Neuhausen am Rheinfall, Switzerland arba paprasčiausiai parašydami adresu: dataprivacy@agcocorp.com   

TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Skaitykite daugiau apie mūsų išmaniojo ūkininkavimo sprendimus.

Užsisakykite bandomąjį važiavimą

Užsisakykite bandomąjį važiavimą

Pranešimas apie slapukus

Mes naudojame slapukus, kad patobulintume ir jums pritaikytumėme savo svetaines ir paslaugas. Tarp jų yra ir slapukai iš trečiųjų šalių socialinių tinklų interneto svetainių, kurie gali sekti, kaip jūs naudojate mūsų svetainę. Jeigu jūs tęsiate naršymą nepakeisdami savo nuostatų, mes darome prielaidą, kad jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu mūsų svetainėje. Savo slapukų nuostatas galite bet kuriuo metu pakeisti. Sužinoti daugiau.

Gerai, supratau.