share
Išmanusis ūkininkavimas
Valtra Tractors family photo 2019 FANTS Series Poland

„Valtra“ traktoriai

Geriausia traktoriaus patirtis

Traktoriai „Unlimited“ Kiti produktai

Padarykite darbą. Įsigykite „Valtra“.

Peržiūrėkite mūsų traktoriaus modelių asortimentą nuo F iki S serijos. Nesvarbu, ar jūs dirbate laukuose, miškuose ar atviruose keliuose - „Valtra“ yra jūsų sprendimas. Kuri yra jūsų darbo mašina?

"VALTRA" TRAKTORIAI: DABAR JAU PENKTOS KARTOS

Apžiūrėkite mūsų traktorių modelių pasirinkimą nuo F iki S serijos. Nesvarbu, ar jūsų darbas yra laukuose, ar keliuose - "Valtra" yra sprendimas. Kuris traktorius yra jūsų darbo mašina? 


Penktos kartos modeliai A, G, N ir T serijose.

Atlikite darbą. Įsigykite "Valtra".

Apžiūrėkite mūsų virtualų saloną

Pirkimas, nuoma, lizingas

Mašinos ir įranga yra gyvybiškai svarbi ir didelė bet kurio ūkio veikimo dalis.  Dabar "Valtra" mašinų finansavimas yra paprastesnis ir lengvesnis nei bet kada anksčiau. Naudodamiesi programa "Pirkimas, nuoma, lizingas", kurią siūlo "AGCO Finance", mes suteikiame jums galimybę sukurti finansavimo sprendimą, atitinkantį jūsų poreikius. 

Išbandykite naują "Smart Finance" skaičiuoklę, kad rastumėte sau tinkamiausius sprendimus.

Finansų skaičiuoklė

Kas 12 minučių pagaminamas naujas traktorius

Suolahti surinkimo gamykla Suomijoje kas 12 minučių pagamina naują A, N arba T serijos "Valtra" traktorių. Gamykla dirba viena pamaina šešias dienas per savaitę. Be surinkimo gamyklos, Suolahti taip pat yra inžinerijos centras, transmisijų gamykla ir atsarginių dalių centras. Iš viso Suolahti dirba apie 950 darbuotojų.  

Skaitykite visą straipsnį

Apdovanojimai nėra atsitiktinumas

Ketvirtos kartos "Valtra" traktorių modeliai pastaraisiais metais pelnė daugybę tarptautinių apdovanojimų. Tai - ne atsitiktinumas, o ilgamečio atsidavimo ir darbo rezultatas. 

Skaitykite visą straipsnį

KODĖL RINKTIS "VALTRA"?

 

Patikimi "Valtra" traktoriai yra pasiruošę priimti bet kokius iššūkius ūkyje, kelyje ar palikimo/nusileidimo take. Kiekvienas traktorius yra pritaikytas pagal individualius jo savininko poreikius.

Pasirinkite iš "Valtra" traktorių serijos, nuo 75 iki 405 AG, su daugybės modelių ir pavarų dėžių - visa tai gali būti pritaikyta pagal individualius jūsų poreikius. Nesvarbu, kokį darbą dirbate.

"Valtra" yra sprendimas tokiems verslo segmentams, kaip žemės ar komunalinis ūkis, oro uostų priežiūra, statybos ir daugelis kitų pramonės šakų. Visos mūsų traktorių serijos yra pagamintos atsižvelgiant į operatoriaus patogumą ir paprastą naudojimą, kartu pasitelkiant naujausias technologijas - kad jūsų darbas būtų kuo ekonomiškesnis ir efektyvesnis. Visi mūsų traktoriai gali būti pritaikyti pagal įvairius poreikius. 

Prašykite daugiau informacijos

Susisiekite su mumis

Susisiekite su savo "Valtra" atstovu

Atstovo paieška

"SmartTouch": paprasčiau nei jūsų išmanusis telefonas

Apdovanojimus pelnantis "Valtra SmartTouch" porankis yra toks paprastas naudoti, kad iš tikrųjų perkelia jūsų traktoriaus našumą į kitą lygį. Turėdamas 9 colių liečiamą ekraną, intelektualią daugiafunkcinę pavaros svirtį, naują hidraulinę vairasvirtę ir visiškai integruotas technologijas, "SmartTouch" palengvina jūsų darbą ir suteikia jums geriausią ir paprasčiausią naudojimosi darbo mašina patirtį.  

Sužinokite daugiau

"Valtra Unlimited": dangus - ne riba

Mūsų unikali "Unlimited" studija leidžia jums įsigyti būtent tokį traktorių, kokio norite ir kokio jums reikia. Studijoje gali būti įdiegti bet kokie priedai ir įranga, kurių įprasto gamybos proceso metu nėra galimybių pritaikyti gamybos linijoje. 

Nesvarbu, ar ieškote traktoriaus kelių priežiūrai, komunalinio ūkio užduočių atlikimui, ar jums reikia specifinių funkcijų žemės ūkio ar net gynybos bei kariniams tikslams, "Valtra Unlimited" gali sukurti jūsų darbo mašiną.

Sužinokite daugiau

SIŲSTI UŽKLAUSĄ