share
Išmanusis ūkininkavimas
Valtra Tractors family photo 2019 FANTS Series Poland

„Valtra“ traktoriai

Geriausia traktoriaus patirtis

Traktoriai „Unlimited“ Kiti produktai

Padarykite darbą. Įsigykite „Valtra“.

Peržiūrėkite mūsų traktoriaus modelių asortimentą nuo F iki S serijos. Nesvarbu, ar jūs dirbate laukuose, miškuose ar atviruose keliuose - „Valtra“ yra jūsų sprendimas. Kuri yra jūsų darbo mašina?

Traktoriai

Kodėl rinktis „Valtra“?

 

„Valtra“ traktoriai yra patikimos darbo mašinos bet kokiai aplinkai, pasirengę bet kokiam iššūkiui ūkyje, kelyje, kilimo ir tūpimo take ar miške. Kiekvienas traktorius pritaikytas individualiems jo savininko poreikiams.

Pasirinkite iš „Valtra“ traktorių serijos, nuo 75 iki 405 AG, su keliais modeliais ir transmisijos variantais – visa tai gali būti pritaikyta pagal jūsų individualius poreikius, nesvarbu, kokį darbą atliekate.

„Valtra“ yra sprendimas tokiems verslo segmentams, kaip žemės ūkis, miškininkystė, komunalinis ūkis, oro uostų priežiūra, statybos ir daugelis kitų pramonės šakų. Visos mūsų traktorių serijos pagamintos atsižvelgiant į operatoriaus komfortą ir valdymo patogumą, kartu naudojant naujausias technologijas, kad jūsų darbas būtų kuo ekonomiškesnis ir efektyvesnis. Visi mūsų traktoriai gali būti pritaikyti pagal skirtingus poreikius.

Kreipkitės į savo „Valtra“ atstovą

Atstovo paieška

„SMARTTOUCH“: PAPRASČIAU NEI IŠMANUSIS TELEFONAS

Apdovanojimus pelnęs „Valtra SmartTouch“ porankis yra toks paprastai naudojamas, kad jis iš tiesų pakelia jūsų traktoriaus našumą į kitą lygį. Naudojant 9 colių jutiminį ekraną, intelektualią daugiafunkcinę svirtį, naują hidraulinę vairalazdę ir visiškai integruotą technologiją „SmartTouch“ palengvina jūsų darbo krūvį ir suteikia jums geriausią patirtį valdant jūsų darbo mašiną.

Sužinokite daugiau

„VALTRA UNLIMITED“ DANGUS - NE RIBA

Mūsų unikali „Unlimited“ studija leidžia jums įsigyti būtent tokį traktorių, kokį norite ir kokio jums reikia. Studijoje gali būti pritaikyti bet kokie priedai ir įranga, kurių įprastomis gamybos sąlygomis negalima tiesiogiai tiekti iš gamybos linijos. 

Nesvarbu, ar ieškote traktoriaus kelių priežiūrai, miško darbams, komunaliniam ūkiui ar jei jums reikia specifinių savybių ūkio darbams ar net gynybos bei kariniams tikslams - „Valtra Unlimited“ turi galimybes sukurti jūsų darbo mašiną. 

SUŽINOKITE DAUGIAU

Siųsti užklausą