share

SUSISIEKITE SU MUMIS

kontaktinė informacija

gamyklos kontaktai

Valtra Inc.
Valmetinkatu 2
FI-44200 SUOLAHTI, Suomija
Tel. +358 20 455 01
El. paštas vardas.pavardė@agcocorp.com

žiniasklaida

„Valtra“ viešųjų ryšių komanda atsako į spaudos ir žiniasklaidos klausimus, rengia spaudos konferencijas, organizuoja interviu su „Valtra“ vadovybe.

Valtra vaizdai: Nuotraukų bankas

Valtra vaizdo įrašai: YouTube.com/ValtraVideos

Kontaktinė informacija žiniasklaidai
Pamela Engels, Komunikacijos ir viešųjų ryšių vadovė
Tel: +358 2045 501
El.paštas

Jūsų "Valtra" atstovas

Klausydamiesi klientų ir suprasdami, ko jie nori, užtikriname, kad galutinis gaminys yra efektyviausias ir geriausias traktorius darbui. „Valtra“ traktorių pranašumą lemia faktas, kad kiekvienas jų gaminamas pagal individualius klientų užsakymus, siekiant patenkinti konkrečius poreikius ir reikalavimus. Kartu su „Valtra“ atstovu lengvai pritaikysite traktorių pagal savo individualius poreikius ir pageidavimus. Vietinį „Valtra“ atstovą rasite apsilankę atstovų paieškos puslapyje.

Atstovų paieška

atsiliepimai

Tikimės, kad šioje svetainėje radote visą reikalingą informaciją. Jei kilo klausimų, galite tiesiogiai susisiekti su mumis, naudodamiesi žemiau esančia forma.

Susisiekite su mumis

socialiniai tinklai

Jei norite gauti daugiau informacijos ir įvairaus turinio, susijusio su „Valtra“, kviečiame mus sekti ir prisijungti prie mūsų bendruomenės socialiniuose tinkluose.

Facebook

Instagram

YouTube

Twitter

Pranešimas apie slapukus

Mes naudojame slapukus, kad patobulintume ir jums pritaikytumėme savo svetaines ir paslaugas. Tarp jų yra ir slapukai iš trečiųjų šalių socialinių tinklų interneto svetainių, kurie gali sekti, kaip jūs naudojate mūsų svetainę. Jeigu jūs tęsiate naršymą nepakeisdami savo nuostatų, mes darome prielaidą, kad jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu mūsų svetainėje. Savo slapukų nuostatas galite bet kuriuo metu pakeisti. Sužinoti daugiau.

Gerai, supratau.