share
Išmanusis ūkininkavimas
A tractor is at its best in the varying forest terrain

Traktoriai miškininkystei

Traktorius dirba geriausiai, kai yra ant įvairaus miško reljefo

Klausti kainos

Lengvai aprūpinkite savo traktorių miškininkystei tinkamais padargais

Niekas nereaguoja į besikeičiančias oro sąlygas taip greitai, kaip miško paklotė. Tačiau yra daug miško darbų, kuriuos reikia atlikti nepaisant aplinkybių. Būtent čia traktorių pranašumas miškininkystės srityje yra visiškai aiškus. „Valtra“ traktorius yra paslankus, universalus ir ekonomiškai efektyvus.

Nesvarbu, ar jūs imatės miškų kirtimo, mulčiuojate, perkeliate ar tempiate medieną - traktorius yra teisingas sprendimas. Traktoriai vis dar laikomi žemės ūkio įranga, tačiau ypač Šiaurės Europoje miškų ūkio traktorių populiarumas vis didėja. Dėl gero matomumo ir didelio padargų pasirinkimo mūsų traktoriai vis dažniau naudojami įvairiems ir reikliems miškininkystės darbams.

Miške traktorius yra tarsi namuose

Miškas yra puiki vieta mobiliam ir galingam „Valtra“ traktoriui. Tinkamai pasirinkus mūsų partnerių tinklo padargus, „Valtra“ gali atlikti daug įvairių miškininkystės užduočių, pvz.:

  • Mulčiavimas
  • Smulkinimas
  • Perkėlimas
  • Miško tempimas
  • Kirtimas

Kodėl rinktis „Valtra“?

Aukštas klirensas, tolygus svorio paskirstymas ir apsaugota "Valtra" traktorių apačia puikiai tinka miškui. Be standartinių funkcijų, būtinus padargus galima pritaikyti jūsų miškininkystei skirto traktoriaus „Valtra Unlimited“ studijoje.

Susisiekite su savo „Valtra“ atstovu dėl galimų pasirinkimo variantų

Atstovo paieška

Nauda

Tvaresnis darbas

Su miškininkyste susijusių „Valtra“ paketų pagalba jūs gerai pasirengę praleisti daugiau darbo valandų miške.

Sumažinkite žalą

Sumažinkite žalą, kuri atsiranda dėl kelmų, šakų ar sudėtingo reljefo, pvz. naudodami mūsų polikarbonatinius langus ar kitus saugos patobulinimus.

Padidinkite efektyvumą

Naudodami tinkamą įrangą, geriausiai išnaudosite savo darbo galimybes bei padidinsite savo traktoriaus perpardavimo vertę.

Siųsti užklausą

Sprendimai miškininkystei

„Valtra“ padaro darbą

Įmonės ir segmentai