share
valtra tractor cabin people talking

APMOKYTI PROFESIONALAI

„VALTRA“ MOKYMAI

CENTRALIZUOTI MOKYMAI

„Valtra“ mokymų centras Suolahti gamykloje (Suomijoje) yra atsakingas už tarptautinės techninės priežiūros ir atsarginių detalių darbuotojų mokymą. Centralizuoti mokymai užtikrina aukštą kokybę ir pastovią techninę priežiūrą, taip pat – greitą informacijos srautą tarp klientų ir visos „Valtra“ organizacijos.

TECHNINĖS ŽINIOS

Atstovų specialistai gauna geriausius mokymus   pasaulinio lygio „Valtra“ mokymų centre, įsikūrusiame Suolahtyje (Suomija) arba kitame, arčiau įsikūrusiame AGCO mokymų centre. Centralizuoti mokymai užtikrina aukštos kokybės, nuoseklų aptarnavimą ir atstovų specialistams suteikia kompetencijos, kad galėtų jus tinkamai aptarnauti.

„AGCO NET“

Tiek būdami dirbtuvėse, tiek laukuose, specialistai turi tiesioginę prieigą prie mūsų „AGCO Net“ intraneto bibliotekos. Ši biblioteka atnaujinama kasdien, todėl specialistams visada pasiekiamos naujausios žinios ir techninė informacija apie mūsų mašinas.

Pranešimas apie slapukus

Mes naudojame slapukus, kad patobulintume ir jums pritaikytumėme savo svetaines ir paslaugas. Tarp jų yra ir slapukai iš trečiųjų šalių socialinių tinklų interneto svetainių, kurie gali sekti, kaip jūs naudojate mūsų svetainę. Jeigu jūs tęsiate naršymą nepakeisdami savo nuostatų, mes darome prielaidą, kad jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu mūsų svetainėje. Savo slapukų nuostatas galite bet kuriuo metu pakeisti. Sužinoti daugiau.

Gerai, supratau.