share
Išmanusis ūkininkavimas
valtra tractor sky

,,Valtra Finance"

"Valtra Finance"

valtra finance

,,ACGO Finance"

„AGCO Finance“ siūlo daug mažmeninei prekybai skirtų finansavimo variantų, specialiai pritaikytų žemės ūkio aplinkai. Planai siūlo įvairių paslaugų, įskaitant finansinę nuomą, išperkamąją nuomą, sutartinę nuomą ir paskolas.

Šiandienos rinkoje finansavimo ir išperkamosios nuomos variantai yra tiek pat svarbūs perkant, kaip ir pasirinktos įrangos mechaninės funkcijos bei pranašumai. Mūsų finansavimo programos padės už prieinamą kainą įsigyti įrangą, kuri yra galinga, efektyvi ir turi visas technologijas, reikalingas pelningam verslui. Turėsite galimybę naudoti ir valdyti geriausią pasaulyje žemės ūkio įrangą.

Jūsų pranašumai:

  • Lanksčios mokėjimo sąlygos
  • Greitas ir paprastas kreditavimo/dokumentų tvarkymo procesas
  • Programos yra pritaikytos pagal jūsų pinigų srautų poreikį
  • Patogus finansavimas vienoje vietoje, pas vietinį „Valtra“ atstovą

GERAI APGALVOTI FINANSINIAI SPRENDIMAI

FINANSINĖ NUOMA

„AGCO Finance“ įsigyja įrangą iš atstovo ir tada „nuomoja“ ją ūkininkui. Finansinės nuomos sutartis apima pagrindinį nuomos mokėjimų laikotarpį (iš esmės kapitalo grąžinimas ir palūkanų mokėjimas, kaip išperkamosios nuomos sutarties atveju) ir kasmetinį papildomą laikotarpio nuomos mokėjimą. Įranga iki pat likvidavimo išlieka „AGCO Finance“ nuosavybė.

Kaip dėl PVM?

PVM mokamas su kiekviena nuomos įmoka, todėl nereikia mokėti PVM iš anksto. „AGCO Finance“ apskaičiuoja PVM ir išrašo atitinkamas PVM sąskaitas, kad galėtumėte susigrąžinti už individualią nuomą mokėtiną PVM.

Ar mokėjimai keisis?

„AGCO Finance“ nuomos sutartyse taikomas pastovus palūkanų tarifas, o tai reiškia, kad mokėjimai pagrindiniu nuomos laikotarpiu neturėtų keistis.

Ar mokėjimus galima pritaikyti pagal mano pinigų srautus?

Žinoma! Kaip ir išperkamosios nuomos atveju „AGCO Finance“ atveju, aptars mokėjimo profilį, labiausiai atitinkantį jūsų pajamas.

IŠPERKAMOJI NUOMA

Tai dažniausiai taikomas įrangos finansavimo būdas. Galite nuspręsti, kokią įrangą pirkti, derėtis dėl pardavimo su atstovu ir pasirašyti išperkamosios nuomos sutartį, kad „AGCO Finance“ būtų apmokėtas kapitalas ir palūkanos. Atstovas išrašo sąskaitą „AGCO Finance“, o kai sumokama paskutinė įmoka, įranga tampa jūsų nuosavybe.

Kaip dėl PVM?

Paprastai PVM mokamas „AGCO Finance“ iš pat pradžių. Jei į sandorį įtraukiamas dalies keitimas, tada mokamas tik PVM skirtumas. Individualioms įmokoms PVM nėra taikomas.

Kas gauna mokesčių lengvatų?

Amortizaciniai atskaitymai atliekami taip, lyg už įrangą viską būtumėte sumokėję iš pradžių. „AGCO Finance“ negauna mokesčių lengvatų.

Ar mokėjimai keisis?

Palūkanos paprastai nustatomos pasirašant sutartį.

Ar mokėjimus galima pritaikyti mano pinigų srautams?

Žinoma! Planuojant mokėjimus gali būti svarbu atsižvelgti į geriausią metų laiką – „AGCO Finance“ maloniai aptars mokėjimų profilį, geriausiai tinkantį jūsų pajamoms.

SUTARTINĖ NUOMA

„AGCO Finance“ tiesiog mokate už nuomą ir galite naudotis įranga nuomos sutartyje nurodytą laikotarpį. Jūsų atstovas gali pasiūlyti atskirą sutartį, nuomos laikotarpiu apimančią reguliarią techninę priežiūrą.

Kas nutinka pasibaigus nuomos laikotarpiui?

Po sutarto laikotarpio įranga paprastai grąžinama tiekėjui ir jūsų įsipareigojimai baigiasi. Šiame etape galite aptarti nuomos laikotarpio pratęsimą, įrangos įsigijimą arba kitokios įrangos nuomą. Spręsti jums.

Ar taip brangiau?

Nuoma kainuos mažiau, nei sudarius išperkamosios arba finansinės nuomos sutartį, nes sutarties laikotarpio pabaigoje (paprastai po 2–5 metų) įranga atitenka „AGCO Finance“. Ši vertė nustatoma iš pradžių, kad nuoma būtų pigesnė.

Kokie privalumai?

Pigesnė nuoma ir reguliari techninė priežiūra leidžia tiksliau prognozuoti įrangos eksploatavimo išlaidas. Neskaitant „AGCO Finance“ mokamų nuomos mokesčių ir atstovui pagal sutartį mokamų techninės priežiūros mokesčių, papildomai mokėti reikės tik už degalus, draudimą, darbą ir kitas kasdienines eksploatavimo išlaidas

Kaip su PVM?

PVM mokamas su kiekviena nuomos įmoka, todėl nereikia mokėti iš anksto. „AGCO Finance“ apskaičiuoja PVM ir išrašo atitinkamas PVM sąskaitas, kad galėtumėte susigrąžinti už individualią nuomą mokamą PVM.

Ar mokėjimai keisis?

„AGCO Finance“ sutartinėje nuomoje taikomas pastovus palūkanų tarifas, o tai reiškia, kad mokėjimai sutarties laikotarpiu neturėtų keistis.

IEŠKOTE DAUGIAU INFORMACIJOS?

KREIPKITĖS Į VIETINĮ ATSTOVĄ

Kiekvieno kliento finansinė, mokesčių situacija ir įrangos poreikiai skiriasi. Sužinokite, kaip priversti pinigus dirbti jums. Dirbkite su vietiniu „Valtra“ atstovu norėdami rasti įrangos ir finansavimo programą, kuri geriausiai atitinka jūsų darbo ir pinigų srautų poreikius. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į vietinį „Valtra“ atstovą