share
Išmanusis ūkininkavimas

Suomijos ir Norvegijos gynybos pajėgos užsakė „Valtra“ traktorių

06/2019

Suomijos gynybos pajėgos pernai užsakė 77 „Valtra“ N174 „Active“ traktorius ir tiek pat „FMG“ priekabų su kabliu. Be to, sutartyje buvo numatyti frontalinio krautuvo įranga, sniego valytuvai ir greideriai. N serijos traktoriai yra su priekiniais krautuvais, 57 km/val. greičio transmisijomis ir kabinomis su šautuvų stovais. „FMG“ priekabos - su kėlimo sistema, kuri leistų gabenti konteinerius, padėklus ir kitas struktūras.

Kariuomenei reikalinga amunicija, maistas ir kiti reikmenys yra gabenami konteineriuose. Traktoriai taip pat galės būti naudojami kariuomenės naudojamiems keliams prižiūrėti tiek vasarą, tiek žiemą, o taip pat iškrauti atsargas naudojant priekinius krautuvus.

Nuo 25 iki 30 naujų traktorių į Norvegiją

Savo ruožtu Norvegijos kariuomenė užsakė nuo 25 iki 30 naujų „Valtra“ traktorių. Modeliai ir specifikacijos skiriasi, atsižvelgiant į kiekvieno garnizono poreikius. Traktoriai turi nuo 100 iki 160 arklio galių, o sutartyje numatyta galimybė gauti ir papildomų traktorių.

Norvegijos ginkluotosios pajėgos priėmė sprendimą sudaryti pirkimus remiantis 50% kaina, 10% kokybe ir 40% aptarnavimo tinklu. „Valtra“ buvo pasirinkta kaip geriausias variantas.

Pastaraisiais metais „Valtra“ traktorių taip pat įsigijo Švedijos oro pajėgos, Danijos pakrančių apsaugos tarnyba ir Latvijos ginkluotosios pareigos.