share
Išmanusis ūkininkavimas

Nauja G serija pradeda 5-ąją „Valtra“ traktorių kartą

Visiškai naujų „Valtra“ modelių serija

2020 m. rugpjūčio 28 d.

G serija yra pirmoji 5-osios kartos „Valtra“ traktorių ir tuo pačiu metu visiškai naujų modelių serija, kuri įsiterpia tarp populiariausių A ir N serijų.

G serijos traktorius taip pat yra pirmasis 100–145 AG diapazone ir kuris gali pasiūlyti „SmartTouch“ valdiklius ir visas tiksliojo ūkininkavimo galimybes. Dėl to populiarus "SmartTouch" porankis dabar yra prieinamas visuose „Valtra“ traktoriuose 100–400 AG diapazone.

„Valtra Connect“ telemetrija yra G serijos „Versu“ modelių standartinėje komplektacijoje, o galinga apkrovos fiksavimo hidraulika yra standartinė „Active“ ir „Versu“ modeliuose. Nauja G serija turi keturis įrangos lygius: „Basic“, „Comfort“, „Technology“ ir „Technology Pro“.

Klientai taip pat galės užsisakyti savo suomiškus G serijos traktorius su pritaikytomis funkcijomis iš „Unlimited“ studijos gamykloje.

Naujus „Valtra“ G serijos traktorius yra lengva valdyti, prižiūrėti ir įsigyti.

„G serija paprastai yra universalus ūkio traktorius, kuris gali būti naudojamas darbui su priekiniu krautuvu, purškimui, pašarų gamybai ir daržovių auginimui, pvz., naudojant pažangius ūkininkavimo metodus. Tokio universalaus traktoriaus eksploatavimas turėtų būti lengvas ir saugus, turint patogias darbo sąlygas, galingą priekinį svirtinį mechanizmą ir hidrauliką bei puikų matomumą. Apskritai G serijos traktoriai yra kompaktiški, bet galinga“, - sako Mikko Lehikoinen, pardavimų ir rinkodaros viceprezidentas.

Naujus „Valtra“ G serijos traktorius yra lengva valdyti, prižiūrėti ir įsigyti. Jis buvo sukurtas atlikti sudėtingus darbus su priekiniu krautuvu, o jo dizaino išeities taškas buvo pasiūlyti geriausią matomumą ir komfortą. Traktorius gali būti pritaikytas atsižvelgiant į individualius poreikius, einamosios išlaidos gali būti numatytos pritaikytų finansavimo sprendimų ir paslaugų sutarčių dėka. „Valtra“ popardaviminės „Connect, Care and Go“ paslaugos traktoriaus naudojimą padaro nuspėjamą ir nerūpestingą.

Moderni ir erdvi kabina

G serijos traktoriuje yra moderni ir erdvi kabina su 5,7 kvadratinių metrų stiklo, įskaitant 0,35 kvadratinių metrų panoraminį stogą. Kabinos pakaba dar labiau padidina komfortą kartu su šildomais veidrodžiais, oro kondicionieriumi, apatiniu kabinos šildytuvu ir USB įkrovimo kištukais, kurie yra galimi su papildomu maitinimo paketu.

„Versu“ modeliai su „SmartTouch“ sąsaja gali pasiekti tas pačias išmaniojo ūkininkavimo funkcijas, kaip ir didesni N ir T serijos modeliai. „Active" modeliai taip pat gali būti su automatinio orientavimosi ir tiksliojo ūkininkavimo funkcijomis, kurias galima įjungti per „SmartTouch Extend“ terminalą.

G serijos traktoriai buvo sukurti taip, kad būtų idealūs darbui su priekiniu krautuvu. Traktorius siūlo puikų matomumą, gerą svorio paskirstymą, priekinį krautuvą, kuris yra integruotas su važiuokle, hidraulikos asistentą, kuris automatiškai padidina variklio greitį, ir "Live 3" funkciją, leidžiančią vienu metu naudoti iki trijų skirtingų priekinio krautuvo funkcijų.

Be lauko ir ūkio darbų, G serijos traktoriai taip pat tinka miškininkystei - kaip visada ir buvo su „Valtra“ traktoriais. G serijos traktoriai gali būti pritaikyti miškininkystės užduotims - su siaurais purvasaugiais, plieniniu degalų baku, polikarbonatiniu stiklu, miško padangomis, besisukančia sėdyne ir kabinos apsauga. Papildomame apšvietimo pakete yra keturi darbiniai žibintai priekyje ir šeši gale - jie įsijungia automatiškai, kai važiuojama atbuline eiga, taip palengvindami darbą tamsoje.

Universali transmisija įvairių užduočių atlikimui

G serijos traktoriuose yra 24+24R transmisija su keturiais diapazonais ir šešiais „Powershift“ krumpliaračiais. Nuo B iki C ir nuo C iki D diapazonų pavaros perjungiamos automatiškai, todėl traktorių galima valdyti dar lengviau, ypač keliuose. Pagal „Valtra“ tradiciją, stovėjimo stabdys yra integruotas su priekinės-atbulinės eigos perjungimo svirtimi, o vairuotojas taip pat gali užprogramuoti transmisijos nustatymus. Lėčiausias darbinis greitis su lėtos eigos pavara yra tik 120 metrų per valandą, o tai idealiai tinka, pvz., daržovių kultivavimui.

„Versu“ modeliai gali būti valdomi tik pavarų svirtimi, o kituose modeliuose nereikia daug naudoti sankabos pedalo dėl „AutoTration“. „Hill-hold“ funkcija neleidžia traktoriui judėti net ir stačioje įkalnėje nenaudojant stabdžių.

„HiTech“ modeliai turi atvirą hidraulikos sistemą, tiekiančią 100 litrų per minutę, o „Active“ ir „Versu“ modeliai turi apkrovos fiksavimo hidrauliką, tiekiančia 110 litrų per minutę. Priekyje ir gale yra iki keturių hidraulinių blokų. „Versu“ modeliai yra su iki penkių galinių ir iki keturių priekinių sklendžių vožtuvų.

Mažiausia kėlimo galia gale yra 50 kN visame kėlimo diapazone ir 30 kN priekyje. Taip pat yra galimas priekinis GTV. Važiavimo greičio GTV yra galinėje dalyje kartu su dviem papildomais GTV greičiais.

Patikimas ir kompaktiškas „AGCO Power“ variklis

Naujosios G serijos traktoriai yra varomi patikimais keturių cilindrų 4,4 litrų „AGCO Power“ varikliais. Kompaktiškas variklio dydis leidžia turėti labai žemą „nosį“, kuri užtikrina puikų matomumą. Variklis atitinka V etapo išmetamųjų teršalų kiekį be išmetamųjų dujų pakartotinės cirkuliacijos. Elektroninis išmetamųjų dujų kiekis ir 1600 bar „Bosch“ „Common Rail" įpurškimo sistema užtikrina greitą atsaką ir didelį sukimo momentą, kai variklio sūkių dažnis yra plataus diapazono.

Visi modeliai suteikia galios padidėjimą jau lauko greičiu važiuojant B5 ar aukštesnėmis pavaromis. „Valtra“ tradicinis „Sigma Power Boost“ taip pat yra galimas GTV.

„G125 Eco“ – tai efektyviai degalus naudojantis „EcoPower“ modelis, leidžiantis vairuotojui pasirinkti „Power“ arba „Eco“ režimą, kuris sumažina variklio greitį, tuo pačiu padidindamas sukimo momentą iki 555 Nm. „Valtra“ "EcoPower" modeliai tausoja gamtą, pinigus ir jūsų klausą dėl jų mažesnio triukšmo.

Galimas nedelsiant

Geriausias dalykas dėl G serijos yra tai, kad ji yra prieinama iš karto ir serijos gamyba jau prasidėjo. Suomijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Vokietijoje klientai nuo rugsėjo mėnesio galės rezervuoti vieną iš naujų traktorių internetu. Sumokėjus rezervacijos mokestį, klientas galės aptarti visas detales su vietiniu prekybos atstovu.

Techninės specifikacijos

 

„Power“ (AG/kW)

„Boost“ (AG/kW)

Sukimo momentas, Nm

(std/“Boost“)

G105 105/78 110/82 440/470
G115 115/85 120/90 460/510
G125 ECO 115/85 125/93 518/555
G125 STD 125/93 130/97 520/540
G135 135/100 145/107 550/560

„Valtra“ G serijos traktoriai

Skaityti daugiau

Naujienos ir renginiai

Skaityti daugiau