share

„Valtra“ pristato naujus F serijos traktorius, skirtus vynuogynams ir sodams

Keturi modeliai: 75-105 arklio galios

11/10/2019

„Agritechnica 2019“ parodoje „Valtra“ pristatė naujus traktorius vynuogynams ir sodams. F seriją sudaro keturi modeliai, kurių galia nuo 75 iki 105 arklio galių.

Bazinis modelis yra maždaug 1,5 metro pločio, o susiaurintas - vos 1,3 m. Į standartinę įrangą įeina šildoma ir kondicionuojama kabina, o platesnį modelį galima įsigyti su atvira kabina ir apsaugine konstrukcija, apsaugančia nuo apvirtimo (angl. - ROPS). Atviros kabinos modelio aukštis, kai nėra įdiegta ROPS, yra tik 1,4 metro, todėl jis idealiai tinka dengtoms ir pergolinėms auginimo technikoms.

Skaityti daugiau

F serijos traktoriuose yra viskas, tik kompaktiškai

F serijos traktoriai yra mažų matmenų, tačiau juose yra lengvai valdoma hidraulika ir GTV galia, skirta naudoti su įvairiausiais padargais. Be to, kad F serijos traktoriai gali būti naudojami intensyviai aukštos vertės specialiųjų augalų priežiūrai, jie taip pat tinkami atliekant savivaldybių rangos darbus bei kitas užduotis.

Galinga hidraulika ir taupi transmisija

F serija aprūpinta 24 greičių transmisija, kurią galima įsigyti su mechaniniu arba hidrauliniu važiavimų į priekį ir atgal bei „Powershift“. Universali hidraulika, priklausomai nuo modelio, sukuria 68 arba beveik 100 l/min. galią. GTV turi du greičio nustatymus: 540+540E arba 540+1000, taip pat ir važiavimo greičio GTV. Keturių cilindrų 3,4 litro standartinis variklis atitinka siaurų traktorių III B etapo išmetamųjų teršalų reglamentus.

Leiskite specialistui pasirūpinti jūsų vertingiausiu derliumi

F serijos traktorius iš „Valtra“ prekybos atstovų bus galima įsigyti 2020 m. pradžioje visų pirma Prancūzijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Lenkijoje, Didžiojoje Britanijoje, Austrijoje ir Vokietijoje, o vėliau ir kitose šalyse.

F serijos traktoriai bus pristatyti „Agritechnica 2019“ parodoje lapkričio mėnesį Hanoveryje, Vokietijoje.

 

Pranešimas apie slapukus

Mes naudojame slapukus, kad patobulintume ir jums pritaikytumėme savo svetaines ir paslaugas. Tarp jų yra ir slapukai iš trečiųjų šalių socialinių tinklų interneto svetainių, kurie gali sekti, kaip jūs naudojate mūsų svetainę. Jeigu jūs tęsiate naršymą nepakeisdami savo nuostatų, mes darome prielaidą, kad jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu mūsų svetainėje. Savo slapukų nuostatas galite bet kuriuo metu pakeisti. Sužinoti daugiau.

Gerai, supratau.