share
Išmanusis ūkininkavimas

„Valtra“ pristato naujus F serijos traktorius, skirtus vynuogynams ir sodams

Keturi modeliai: 75-105 arklio galios

11/10/2019

„Agritechnica 2019“ parodoje „Valtra“ pristatė naujus traktorius vynuogynams ir sodams. F seriją sudaro keturi modeliai, kurių galia nuo 75 iki 105 arklio galių.

Bazinis modelis yra maždaug 1,5 metro pločio, o susiaurintas - vos 1,3 m. Į standartinę įrangą įeina šildoma ir kondicionuojama kabina, o platesnį modelį galima įsigyti su atvira kabina ir apsaugine konstrukcija, apsaugančia nuo apvirtimo (angl. - ROPS). Atviros kabinos modelio aukštis, kai nėra įdiegta ROPS, yra tik 1,4 metro, todėl jis idealiai tinka dengtoms ir pergolinėms auginimo technikoms.

Skaityti daugiau

F serijos traktoriuose yra viskas, tik kompaktiškai

F serijos traktoriai yra mažų matmenų, tačiau juose yra lengvai valdoma hidraulika ir GTV galia, skirta naudoti su įvairiausiais padargais. Be to, kad F serijos traktoriai gali būti naudojami intensyviai aukštos vertės specialiųjų augalų priežiūrai, jie taip pat tinkami atliekant savivaldybių rangos darbus bei kitas užduotis.

Galinga hidraulika ir taupi transmisija

F serija aprūpinta 24 greičių transmisija, kurią galima įsigyti su mechaniniu arba hidrauliniu važiavimų į priekį ir atgal bei „Powershift“. Universali hidraulika, priklausomai nuo modelio, sukuria 68 arba beveik 100 l/min. galią. GTV turi du greičio nustatymus: 540+540E arba 540+1000, taip pat ir važiavimo greičio GTV. Keturių cilindrų 3,4 litro standartinis variklis atitinka siaurų traktorių III B etapo išmetamųjų teršalų reglamentus.

Leiskite specialistui pasirūpinti jūsų vertingiausiu derliumi

F serijos traktorius iš „Valtra“ prekybos atstovų bus galima įsigyti 2020 m. pradžioje visų pirma Prancūzijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Lenkijoje, Didžiojoje Britanijoje, Austrijoje ir Vokietijoje, o vėliau ir kitose šalyse.

F serijos traktoriai bus pristatyti „Agritechnica 2019“ parodoje lapkričio mėnesį Hanoveryje, Vokietijoje.