share

"Valtra" pristato atnaujintą "SmartGlass" ekraną

"Heads up" ekranas traktoriams

11/10/2019

2019 m. „Agritechnica“ parodoje „Valtra“ atskleidė galutinį „Heads up“ ekrano (HUD) „SmartGlass“ dizainą.

„Valtra“ „SmartGlass“, esantis traktoriaus priekinio stiklo centre, yra paremtas skaidraus ekrano technologija, įlaminuota tarp dviejų stiklo paviršių. Dėl to sprendimas yra labai tvirtas ir tinkamas reikliausioms žemės ūkio mašinų eksploatavimo sąlygoms. 

Pirmą kartą „Valtra“ pristatė „SmartGlass“ dar 2017 m. „Agritechnica“ parodoje.

„Pirmą kartą pristatę šią koncepciją mes pradėjome platesnius bandymus. Klientų atsiliepimai parodė, kad idėja buvo puiki, tačiau reikėjo patobulinti HUD išdėstymą“, - komentuoja produkto vadovas Sam Hardy. „Štai kodėl mes nusprendėme pristabdyti platinimą ir skyrėme laiko ekrano segmentų pertvarkymui, kad jie apimtų didesnį plotą ir pagerintų matomumą net ir tada, kai aplink šviesu“.

Puikiai tinkamas darbui su priekiniu krautuvu

„SmartGlass“ operatoriui suteikia galimybę pamatyti ypač svarbią informaciją apie traktorių, nereikia atitraukti dėmesio nuo atliekamo darbo. Daug dėmesio skiriant darbui su priekiniu krautuvu, „SmartGlass“ gali pateikti įvairią gamykloje įmontuoto „Valtra“ krautuvo informaciją, pvz., pasukimo kampą, krovinio svorį arba pagrindinę informaciją apie traktorių - tokią, kaip pavara, variklio sūkiai per minutę ar važiavimo greitis. Operatorius gali pasirinkti, kas matoma „Heads up“ ekrane per „SmartTouch 9“ jutiklinio ekrano terminalą. 

Dangus - ne riba

„Valtra“ „SmartGlass“ galima užsakyti „Unlimited“ studijoje. Po „Agritechnica“ parodos „Valtra“ išleis 20 bandomųjų vienetų atrinktiems klientams. Serijinė gamyba planuojama vėliau 2020 m.