share
Išmanusis ūkininkavimas
"Valtra SmartTouch" apdovanotas dar kartą

"Valtra SmartTouch" apdovanotas dar kartą

2/7/2018

"Valtra" naujas porankis ir vartotojo sąsaja "SmartTouch" laimėjo "iF Design" apdovanojimą, vieną iš prestižiškiausių dizaino apdovanojimų pasaulyje. Šiais metais konkurse dalyvavo daugiau nei 6400 dizaino pavyzdžių iš 54 šalių. Laimėtojai buvo atrinkti tarptautinės komisijos, kurią sudarė 63 ekspertai.

“Praėjusiais metais buvome "Red Dot Award" konkurso laimėtojai, o dabar "SmartTouch" pelnė ir "iF Design" apdovanojimą. Šie apdovanojimai yra pripažinimas, kokia svarbi yra paprasta ir funkcionali vartotojo sąsaja, kai kalbama apie bendrą traktoriaus našumą. Tai taip pat yra pripažinimas, jog mūsų ilgalaikis ir kryptingas kelių sričių ekspertų darbas sukūrė naują pramonės standartą. Naujos rūšies vartotojo sąsajos sukūrimas traktoriams, kartu su tikrai atsidavusia komanda buvo rezultatas to, kuo labai paprasta didžiuotis,” - sako Kimmo Wihinen, Pramoninio dizaino ir vartotojo patirties vadovas.

"SmartTouch" yra visiškai naujas porankis ir vartotojo sąsaja, sukurti ir suprojektuoti 2017 m. Suomijoje. Tiek porankiu, tiek vartotojo sąsaja yra labai paprasta naudotis, o jų kūrimas yra daugelio sričių pirmaujančių ekspertų įgūdžių kulminacija. Visi "SmartTouch" porankio valdikliai išdėstyti logiškai ir yra lengvai pasiekiami. Jį projektuojant ir kuriant dėmesys buvo skiriamas ergonomikai, vartotojo patogumui, paprastam naudojimui ir aiškumui, ir netgi medžiagos buvo specialiai parinktos pagal numatytą paskirtį ir bendro funkcionalumo palaikymui. 

Kimmo Wihinen

"Valtra" pramoninio dizaino ir vartotojo patirties vadovas

"Naujos rūšies vartotojo sąsajos sukūrimas traktoriams, kartu su tikrai atsidavusia komanda buvo rezultatas to, kuo labai paprasta didžiuotis"

"Valtra" praėjusiais metais gavo daug tarptautinių apdovanojimų, kuriuose svarbus vaidmuo tenka naujam "SmartTouch porankiui ir vartotojo sąsajai: "Red Dot 2017", "Tractor of the Year 2018", "Best Design 2018" ir "Machine of the Year 2018".
"iF Design Award" apdovanojimas buvo įteiktas už išskirtinai aukštos kokybės dizainą per paskutinius 65 metus. Jis įteikiamas "iF International Forum Desing GmbH" - seniausios pasaulyje nepriklausomos dizaino organizacijos. Apdovanojimų ceremonija vyks 2018 m. kovo 9 d. Miunchene, Vokietijoje.

Apie "Valtra"

Valtra Inc.kuria, gamina, parduoda ir aptarnauja traktorius Valtra, kurie yra pritaikyti klientų darbui. Traktoriai "Valtra" yra žinomi dėl savo universalumo, patikimumo, yra pagaminti taip, kad užtikrintų aukštą našumą sudėtingomis darbo sąlygomis ir esant sudėtingam reljefui. "Valtra" yra "AGCO Corporation" pasaulinis prekės ženklas, kuris yra pagrindinis šiaurinių šalių traktorių gamintojas ir vienas iš populiariausių prekės ženklų Lotynų Amerikoje.
www.valtra.fi

Apie "AGCO"

"AGCO" (NYSE: AGCO) yra pasaulinė žemės ūkio įrangos ir sprendimų projektavimo, gamybos ir paskirstymo lyderė, bei palaiko produktyvesnį ūkininkavimą dėka plataus spektro įrangos ir susijusių paslaugų. "AGCO" produktai parduodami per penkis pagrindinius prekės ženklus - Challenger®, Fendt®, GSI®, Massey Ferguson® and Valtra®, remiamus Fuse® preciziškomis technologijomis ir ūkio optimizavimo paslaugomis, ir pasaulyje yra platinami per 3000 nepriklausomų platintonų daugiau nei 130 šalyse. "AGCO" įkurta 1990, pagrindinė būstinė Dulute, JAV. 2017 m. "AGCO" pardavimai siekė 8,3 mlrd. JAV dolerių. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite http://www.AGCOcorp.com. Norėdami sužinoti daugiau įmonės naujienų, informacijos ir įvykių, sekite mus Twitter: @AGCOCorp. Norėdami daugiau finansinių naujienų - tinkle Twitter vadovaukitės raktiniu žodžiu #AGCOIR.