share

„Valtra“ traktoriai pasiruošę tiksliajam ūkininkavimui ir automatiniam vairavimui

„Wayline Assistant“ pagerina automatinį valdymą

2020 m. rugpjūčio 28 d.

„Valtra“ G, N, T ir S serijos traktoriai skirti tiksliajam ūkininkavimui. Dėl apdovanojimus pelniusio "SmartTouch" porankio lengva naudoti automatizuotą valdymą ir kitas tiksliojo ūkininkavimo funkcijas. Naujosios G serijos „Versu“ ir „Active“ modeliuose taip pat gali būti tokios pat tiksliojo ūkininkavimo funkcijos, kaip ir didesniuose „Valtra“ modeliuose. „Valtra Connect“ telemetrija savo ruožtu leidžia lengvai dalytis traktoriaus duomenimis su, pavyzdžiui, techninės priežiūros specialistais ir ūkio biurais.

„Valtra“ dabar siūlo naują „Wayline Assistant“ funkciją kartu su „Valtra Guide“ automatiniu vairavimu G, N, T ir S serijos modeliuose (100–400 AG). „Wayline Assistant“ gerokai pagerina automatinį valdymą, todėl paprasta išsaugoti individualias, vingiuotas kelio linijas atmintyje. Tai ypač naudinga skleidžiant pesticidus ir trąšas.

„Wayline Assistant“ yra geriausia nauja funkcija „Valtra Guide“ automatizuotoje vairavimo sistemoje nuo tada, kai ji pirmą kartą buvo paleista.

„Wayline Assistant“ yra geriausia nauja funkcija „Valtra Guide“ automatizuotoje vairavimo sistemoje nuo tada, kai ji pirmą kartą buvo paleista. Tai palengvina visas lauko užduotis, ypač mažesniuose ir nestandartinės formos laukuose. Mūsų klientams sekasi priimti naujas funkcijas, kurias pristatėme 2020 m. pradžioje, o dauguma "SmartTouch" sistemų dabar yra papildytos šiomis funkcijomis ", - sako Johan Grotell, technologijų produktų specialistas.

„Wayline Assistant“ taip pat leidžia rankiniu būdu sukurti segmentuotas kelio linijas arba iš esamų kelio linijų, arba pagal lauko kraštus. Jei lauke yra kelios susikertančios kelio linijos, automatinis vairavimas pasirenka tinkamiausią kelio liniją, taip pat galulaukėje arba kai lauko kraštas yra kampas.

„Wayline Assistant“ yra prieinamas kaip parinktis naujuose „Valtra“ traktoriuose, taip pat jį galima lengvai pritaikyti prie modelių, kuriuose yra "SmartTouch" porankis ir pagalbinis ekranas. Modifikuojant nereikia jokių naujų mechaninių dalių, o įgaliotam techninės priežiūros technikui reikia atlikti paprastą programinės įrangos atnaujinimą. Klientai su "SmartTouch" gali įsigyti kitų funkcijų, įskaitant "TaskDoc Pro", "Section Control" ir "Variable Rate Control“.

„Agrirouter“ sujungia padargus su ūkiu

Dauguma ūkių turi skirtingų prekės ženklų traktorių ir padargų. Dėl tiksliojo ūkininkavimo, efektyvumo ir atsekamumo reikia daugiau duomenų, kuriais būtų galima dalintis tarp skirtingų mašinų, auginimo planų ir partnerių.

„Valtra“ yra „Agrirouter“ duomenų mainų debesies paslaugos partneris. „Agrirouter“ yra neutrali platforma, kurioje duomenys gali būti siunčiami iš ūkių ir traktorių, o po to dalijamasi su kitomis mašinomis ūkyje, rangovais, konsultavimo paslaugų tiekėjais, auginimo planuotojais ir net maisto pramone.

„Agrirouter“ taip pat suteikia prieigą prie lengvai naudojamos KITOS auginimo plano programinės įrangos ir KITO mašinos valdymo modulio, kuris gali keistis duomenimis tarp traktorių ir padargų pagal skirtingus prekių ženklus. Vartotojai taip pat turi prieigą prie "Wayline Converter" įrankio, kuris leidžia naudoti kelio linijas, sukurtas kitų automatizuotų vairavimo sistemų, naudojant "Valtra Guide". „Agrirouter“ jau yra prijungtas prie daugiau nei dešimties ūkio valdymo programinės įrangos sistemų skirtingose šalyse, o jo aprėptis kiekvieną mėnesį plečiasi.

Registracija į „Agrirouter“ yra nemokama ir gali būti atlikta www.my-agrirouter.com svetainėje. Paslauga šiuo metu teikiama anglų, prancūzų ir vokiečių kalbomis, tačiau nuolat yra pridedamos papildomos kalbos ir partneriai.

Apie išmanųjį ūkininkavimą

Skaityti daugiau

Technologiniai sprendimai

Skaityti daugiau

Naujienos ir renginiai

Skaityti daugiau